Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventylátor+ klima.....


JUICE

Recommended Posts

MilanF1: klima doplňena nebyla, bylo to v plánu.

včera večer jsem zjistil, že mi nefunguje z toho panelu vůbec nic, jen ten ovladač na klapky.....jinak (klima, ventilátor, teplota, cirkulace v autě) nemaká :-( a pojistky jsem kontroloval ještě jednou a nic špatnýho......

tak kdyby někdo měl tip...asi budu rozebírat palubku a koukat se na ty ovladače.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouam se ze zneuziju tohle tema ale mam problem auto mi topi jenom teple,pak kdyz zapnu klimu tak se spusti pouze ventilatory ale kompresor nesepne to bych mozna prisuzoval tomu ze nebude klima napustena ale stve me ze mi auto topi porad teple nevite cim by to mohlo byt kluci? :( v tomhle pocasi se stim neda jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubik: topí ti to i když máš otočeno na studeno (bez klimy musí foukat vzduch, co je venku)? Pokud to fakt topí, abys neměl vyskočený, utráný nějaký to táhlo v přístojovce.

Pokud ti jde jenom o tu klimu, tak ji prostě zkus naplnit ... nebo si nejdříve nech zkontrolovat tlak - pokud je malý, kompresor nesepne. Já se zrovna chystám do Barumky ... naposledy mi nápln vydržela tři měsíce ... chtěl jsem se na to vy****, ale když jsou ty vedra ... podle toho, kde to bude unikat, uvážím, zda budu opravovat nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde hodně volně, tak asi bude vyskočené ... při otáčení může i \"poskakovat\" - tohle jsem měl na P309 a prostě vyskočilo. Abych se k tomu dostal, musel jsem rozebrat palubku. Bohužel nevím, jak u P306. Zda by nestačilo vycvaknout krycí plasty a vyšroubovat ovládání - já to rozebrané neměl. Na se zeptej někoho, kdo to rozebíral - třeba kvůli výměně radiátoru topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...