Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

taky vam pripada, ze jde forum i cely klub do.....?


Scratch

Recommended Posts

ano do hajzlu

Me to prijde, ze se tu ted vsichni vice rafame a nezajem o hlasovani a o srazy je toho jen dukazem....

Drive jsem tady byl porad, ted si to pustim jednou tydne.....:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přijde mi to taky, ale už dlouho, tak rok, možná víc, možná od konce předsedování Medvěda, ale ani ne rafání, spiš nezajem. Všichni co tu byli denně a psali tak přestávají psát, bud z nezajmu nebo z nedostatku času, co já vím, prostě to jadro co tu bylo a co to táhlo tady není jak bylo, píše sem hodně nováčků a pár stálic kteří zůstávají.

A pak jak píšeš, pokud udělá každej to co ty, tak to tu bude podle toho vypadat, přijdou jednou týdně, to je škoda ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dalo by se řešit,dneska kvalitní hosting stojí pár kaček.... :) Nehledě na to že v dnešní době má každý druhý 100Mbit -tový internet tudíž není problém si postavit servr a hodit to na to... :) Ale zřejmě se nikomu s tím nechce moc obtěžovat,tak to zůstává jak je a stále se to zhoršuje.... :)

Rozhodně to není problém u nás,mně se to stává několikrát za den,ale jsou i vyjímky.... :)

[upravil dne 9/7/10 godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rafáního je tu poslední dobou teda docela dost a z autama nemá nic společného.Myslím,že existují na tyto diskuse i jiné fora,ale dokud lidi budou diskutovat jen na forech,tak si stejně nepomůžou,pro lepší život se musí taky něco udělat a obětovat.Jinak rychlost stránek je úžasná,kolikrát bych rád něco napsal,ale namám náladu čekat,než to naběhne,to forum rovnou vypnu a jdu jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to jste poznali až nyní ?? Dříve tu bylo lépe,fungoval i chat a nyní,škoda mluvit.jen vezmu jaký je zájem o členství stále se pohybujeme v rozmezí 350-450 řádných členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existujuci, asi jsi nepochopil, ze tohle je o komunikaci lidi, ne o tom, jak to beha, rad se s tebou potkam kdekoli, jen bud prispej necim , nebo si zaloz vlastni vlakno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honza 406: docela dlouho jsem sbiral odvahu napsat, ze pro me je PC a forum dost o hovinku, musel jsem na to nasbirat cast odvahy, a taky me pobourili ty politicke sracky, ktere tady ostatni chrli. Kdyz uz pominu ty ostatni (vcetne mych....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honza406: Vesměs blbá otázka,ale proč by víc lidí chtělo dobrovolně platit,když z toho vesměs nic nemají.....:roker Povinný to není a výhody jsou minimální a pro to že někdo dostane kartičku to asi dělat nebude :aut

Jinak ani sem nevěděl že tu byl i chat,celkem škoda že není,rozhodně by se dalo hádat rychleji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...