Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

taky vam pripada, ze jde forum i cely klub do.....?


Scratch

Recommended Posts

Dovolim si hlavni myslenky vlakna shrnout:

Zivot na foru ma svoje musky, ale vcelku se nam tu libi

Forum a klub byl, je a bude presne takovy, jaky si ho udelame

Ve vztahu k politickym diskuzim za sebe slibuju, ze se POKUSIM neragovat na temata (zejmena ta politicka, zakladana ....... - vsak oni vedi), ktera ve mne zazehnou \"jiskru\" a pak jsem mozna ponekud tvrdsi - ale ponechavam si moznost reagovat na osobni narazky. Pokud nekomu nejaka temata vadi, nemusi je cist a uz vubec nemusi reagovat - takova temata pak sama umrou a kdyz neni s kym diskutovat, tak se ani nova na podobne tema tvorit nebudou. Sice nevidim duvod, proc by se tu mela zakazovat diskuze o politice - ale je-li to vetsinovy nazor, pak nereagovanim docilite sveho i bez zakazu.

Na rozdil od Scratche nemam pocit, ze by to tu slo do p_dele, ale spis dochazi k prechodu od nadseni k realite

Pro Stifflera - cetl jsem az do konce, ale pujceny stroj neumi hvezdicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S P-C jsem tu 5tým rokem, od počátku stále jako řád. A není to kvůli kartičce nebo kvůli nějakým výhodám. Myslím si že myšlenka P-C a vedení ( které se již za tu dobu několikrát proměnilo ) stojí za to podpořit. Na srazy nejezdím z rodinných a zdravotních důvodů , což mě i mrzí.Pokusy zde byly ale bohužel neúpěšné. Ale neztrácím naději a těším se že se \"jádrem\" klubu přece jenom někdy potkám , třeba s bývalým legendárním předsedou medvědem, oddiem, JirkouP , Kurtem nebo či snad služebně mladším RadkemHurvajzem , i s ostatními kterých si vážím za to co pro P-C dělají a tak nějak mi za ty léta co to tu sleduji mi přirostli i k \"srdci\". Ano byl i půlrok co jsem ze sledování fóra vypad kvůli problémům se zdravím ale i tak to tu sleduji neustále několikrát týdně a přispívám jen tam kam chci přispět ( o čemž jistě svědčí můj počet příspěvků ) a čtu to co chci číst. Ale je pravda že se tu dříve psalo více o autech než o \"ostatních věcech\" Ale jaký si to tady uděláme takový to tu budeme mít! Pokud si tu někdo chce psát třeba o politice tak ať si tu o ní píše , mě to však nikdo nenutí číst a už vůbec na to odpovídat............ Tak už radši budu končit abych vás svými žvásty moc neunavoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně vadí veškeré kopírování odkazů denních zpráv jako z Novinek a podobně. Je hezký, že se dozvím, že tam a tam se stala bouračka a bylo tolik a tolik mrtvých, ale to si můžu přečíst rovnou na tom původním serveru a nevidím důvod, proč se tady tím fórum zanáší. Beztak si to za tři dny už nikdo ani nepřečte a nikoho nebude zajímat kolik bylo mrtvých třeba 25.6.2010:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si ctu a ctu a ctu..... zajimave nazory od zajimavych lidi.... tka trosku dodam...

Doplnim k Medvedovi ze ma uplnoun pravdu... ja sem taky jaks taks novacek... hledam kdy sem se regnull.. ale bude to neco prez dva roky..... takze novota.. .ale i tak.

Na srzy sem se ucastnil zatim pouze slovenskych protoze ceske mi nevychazi... nevim cim to je... ale proste sem se rekl ze tam vyrazim a uvidim... a jo dorazil sem sem i na dalsi.... mezitim sem kupoval par veci tam i tam a od toho a toho a na sraze jsme se potakaly a pokecaly... clovek kdyz chce tak zapadne... a neni to vubec tezke... a neni to jenom o autech.. ale o lidech...

Priznam se ze se mi tu liby, sice tu zas tak moc lidi neznam, ale poznam... Ano jsou tu bourlive debaty neustale omylane fakty... jak napsal kolega 100 liti 100 nazoru... A myslim si ze ne to nema cenu resit tu, vzdit ani ja to s nikym jinym neresim... nejakou politiku... ze se tu budeme hadat nam pomuze k cemu dobremu pocitu?

Nechci to ani dale rozvadet... ale upadani fora bych zas tak neresil... sice sem taktez nehlasoval i kdyz hodlam jet.. ale bylo mi to jedno.. protoze mi nejde o sraz ale o lidi... a i tak sem na to zapomnel.. proste mam skelrozu a prace nad hlavu... mno budiz upalte mne za to.

Ja bych tu neresil blbosti a radsi pujdu nekomu poradit... \"debatovat o nesrmtelnosti chrousta nemusime\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem jediný kdo má fórum puštěné každý den od rána do večera na dvou počítačích a čas od času jej aktualizuje, přečte co ho zajímá, případně odpoví, označí příspěvky jako přečtené a stále dokola? :myslim:aut

Jsem tu asi 3 roky a dost jsem se tu naučil. Kolikrát bych byl bez některých zde úplně v koncích.

Za mne: i když se tu občas dějí věci kterým nerozumím (hádky, stupidní témata,...) tak bych si den bez tohoto fóra již nedovedl představit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejseš jedinej, ja jsem tu denně a nakukuju sem pruběžně celý den, občas něco upravim, smažu, ale hlavně čtu co je novýho a když mužu tak poradim. Jsem tu už 4 roky, od 14.8.2006. Forum mi dost pomohlo a myslim že lidi tady mi ještě určitě pomužou pokud to budu potřebovat, ja to vracim stejnym zpusobem, neumim si představit kdyby forum najednou nebylo, asi by mi hodně chybělo;)

[upravil dne 10/7/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

To jsem jediný kdo má fórum puštěné každý den....

...bych si den bez tohoto fóra již nedovedl představit. :)

Nie si jediný. Tiež sem zabehnem niekoľkokrát denne ako dovolí čas, pozriem príspevky za posledných 24 hodín, ak viem poradím a niektoré príspevky ani nečítam. Robím to tak už nejaké tri roky a hneď od začiatku ako riadny člen.

Nezdá sa mi že by toto fórum nejako upadalo ale všimol som si že v poslednej dobe dosť pribúdajú vlákna s \"neautomobilovými\" témami. Napriek tomu sa mi stále zdá stále rovnako dobré a zmysluplné.

P.S. O zraze som nehlasoval lebo neviem či sa budem môcť zúčasniť a nechcel som ovplyvniť výsledok tým ktorí sú rozhodnutý ísť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobne aj ja. Ráno som rozlepil oči, zobral telefón do ruky a poď ho na P-C. Ako viacerý členovia, tak aj ja sem prídem niekoľko krát za deň. Pozriem příspěvky za posledních 24 hodin, niekedy poradím, niekedy napíšem blbosť a idem ďalej :) myslím, že som tu regnutý 2 alebo 3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si nemyslím, že by šlo fórum nějak do háje, ale všímám si, že tzv. staré jádro klubu jsem prostě už chodí minimálně např. Netopýrka, JirkaP, Radek V., Bohouš atd. atd. Spíše se objevují nový a nový členové hlavně z mladší generace. Co jsem koukala, tak jsem na foru už 5let, což mi připadá skoro neuvěřitelný :myslim , ten čas letí :nevim . Z počátku jsem nějak moc na fórum nechodila, ale pak přišlo období asi 3let, kdy jsem tu byla denně a nebyl problém tu strávit třebas 6hod. Tento rok jsem pro změnu chodím hodně málo a za poslední 2měsíce ještě míň, to mi stačí tak 15min denně a pak už mě to nebaví :o a vlastně ani nevím proč :bojim .

Jak už tu někdo psal, tak mi taky vadí zakládání témat tipu naše zdravotnictví, politika, nehody atd., to si každej na novinkách může přečíst sám a diskuze je tam, pokud vím taky. Ještě bych pochopila, kdyby tyhle témata založil někdo, kdo má s tímto nějakou přímou spojitost (účastník nějaký nehody atd.), pak by to bylo o nečem jiným. Ale je pravda, že když mě nějaká témata nezajímaj, tak je prostě nečtu a tak by to měl udělat každej a ne se snažit za každou cenu něco napsat a rejpat do lidí. Je tu pár jedinců, kteří mi lezou na nervy, ale kdybych měla komentovat každej jejich trapnej příspěvek, tak se z toho zblázním :D .

Ale jinak je klub super, našla jsem tu spoustu přátel a hlavně svýho Davídka ;) .

[upravil dne 11/7/10 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fórum do háje (či jinam) nejde, ale skoro pokaždý, když rozkliknu \"Pokec\", tak zkouknu názvy témat s novými příspěvky, povzdychnu si, že se zase řeší totální <> a jdu prohlížet jiný sekce:roll Dřív se řešilo víc \"řešitelnejch\" témat a lidi na fóru uměli používat \"Hledání\" (ačkoliv není úplně nejchytřejší, ale funguje). Na fórum chodím několikrát denně už přes pět let a vždycky si najdu alespoň jedno téma, který si rád pročtu a občas i odepíšu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...