Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

kolisanie otacok 406 break hdi 2,00


tutiss

Recommended Posts

zdravím vsetkych !

Prosim o radu .Mam taky problem ,ze ked nastartujem a motor je studeny tak mu nekutocne kolisu otacky , hlavne ked sa jedna o nizsie otacky , resp. o volnobeh .Ked trochu pridam tak to nerobi..Zda sa ni ze motor nema tah niekedy to aj zdochne , dokonca aj pri zaradenej rychlosti , ked je menej plynu .niekedy idem pridat plyn a ako keby naprazdno slapnem na plynovy pedal a auto vobec nereaguje , az po chvili sa rozbehne.Niekedy ide motor v klude a bezchybne .Chybu ziadnu neukazuje dokonca ani na diagnostike .Minuly rok som menil snimac plynoveho pedalu , ale ani to mi nepomohlo.filtre su vsetky vymenene!!

prosim ak ste uz mali podobny problem a uspesne ste ho zvladli ,alebo mi viete poradit ,tak mi napiste , velmi vopred dakujem , jedna sa o dlhodobejsi problem a rad by som ho konecne vyriesil lebo sa chystam na aute do chorvatska.

Dakujem za vase rady a nazory.

Miki !

[upravil dne 9.7.2010 tutiss]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzsokotlake cerpadlo tezko..... to je prej skoro nesmrtelny.. popr. mam jedno v zasobe.....

Zkus DRV ventyl na vysokotlakem cerpadle... popr. podacaci cerpadlo v nadrzi a nebo vstriky....

DRV vetyl nevim jak se da zjistit, podavaci cerpadlo se da zjistit ze zmeri prutok nafty... a vstriky tam se da obcas neco poznat... a pokud ne musi se poslat do laboratore...

V kazdem pripade.... vstriky stoji asi 1800E

.... cerpadlo necelych 200E

.... DRV ca 100-170E

ceny sem prepocitaval z hlavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...