Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 protočení rafik tacho po startu motoru


yndezyt

Recommended Posts

Ahoj,

občas se mi na mé 306 2.0 stane že po nastartování motoru se ručičky tachometru a otáčkoměru vychýlí obě doprava, někam na cca 160 kmh, setrvají tam tak 3-4 vteřiny, než se vrátí zpět. Zároveň postupně problikají diody ukazatele polohy voliče automatické převodovky.

Ničemu to nevadí, auto jede, ale trochu mám obavy z toho co mi tím chce říct, resp. co to provádí? Víte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to samé přesně jak píšeš se mi stávalo v zimě,Když mi zároven blbla zapalovací rampa.Třeba to vůbec nemělo s tím co společnýho,ale myslel jsem si že je to tím,že jde od rampy zkrat,nebo vysoké napětí zpět do elektriky...Ale začal bych konektory na přístrojovce(kontaktol) a propájením spojů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 1 rok později...

Zdar borci,mám peugeot 306 1.6 benzín r.v.98,mám větší problém a už nevím co s tím prosím o rady...takže když ráno přijdu k vozu občas se mi stane že otočím klíčkem rožnou se kontrolky ale svítí jakoby slabě(snad nějaký pokles napětí)a samozdřejmně nenastartuju ani to nezatočí motorem jako by byla slabá baterie roztlačím to nebo to roztáhnu a pohoda pak třeba zase dva dny uplně v klidu všechno funguje jak má..a pak najednou třeba i při jízdě začnou jít slabo budíky a to už vím že když to chcípnu tak už nenatočím!!vyzkoušel jsem všude kde se dalo očistit kontakty(kostry apod.koupil jsem novou autobaterii,měřil jsem dobíjení alternátoru(vše v pořádku)kontroloval jsem pojistky ale jak si už nevím kam šáhnout napadá mně už jen nějaké relé napětí či regulátor napětí ale nevím kde to v autě hledat...prosím pomozte budu rád za jakoukoli radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Co svorky na autobaterce? Mě taky auto někdy ráno nechtělo startovat, každej týden jsem ho musel dávat na nabíječku, vyměnil jsem svorky a mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Potvrzuji pokles napětí v síti... Měl jsem slabej jeden článek na baterce, auto startovalo krásně, jen občas ručičky dělali popisované... v zimě se přidalo chcípání po nastartování. Auto po nastartování chytlo a okamžitě chcíplo, musel se podržet plyn.... Bylo to nízkým napětím a restartováním jednotky při poklesu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...