Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

citroen xantia


kecod

Recommended Posts

zdravim mam taky problem kupil som xantiu 1.9 hladky. isiel nejak poslabsie tak som vymenil filter paliva a o pol otacky som pridal na cerpadle srobikom na zmesi ide to odost lepsie ale est eto neni ono, ale mam taky problem ze ked idem za jazdy a chcem to vytocit nad 3300 otacok tak to zacne cukat a raz taha raz nie co by to mohlo podla vas robit moze bit vadne cerpadlo? gumicky na cerpadle.? stretol sa niekto tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší než na Peugeot clubu v sekci P405 bude zkusit vložit dotaz na www.citroeny.cz nebo přímo na Xantiaclubu.

Jinak běžná doporučení-výměna filtrů (ve tvém příp.palivový a vzduchový)projít palivové trubky a na dehtových BéXech doporučují kontorlu a event vyčištění nádrže or sacího ?koše?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS-dehtová Xantie bez turba není žádný závodník,spíše dělník!

Pravda se čtyřistapátým jsem do Votického kopce na vrcholu stpoupání s rodinou jel asi jen pade na 3° na rozdíl od benzínové Xantie 18i16V kde mám ještě za 5 a cca 100km za hod. ale za to se spotřebou minimálně o dva litry vyší a v benálu (dnes mi ukazuje průměr cca 8 na sto na rozdíl od 405 kde byla dlouhodobá za 5l NM or fritolu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...