Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cirkus ASTRA a jeho \"férové\" jednání


KoudaK

Recommended Posts

Tak k nám do obce zavítal cirkus Astra. Domluvili se se starostou,že elektriku a vodu si vemou z místní hasičky,pač kempovali na hasickým hřišti.

Jenže v hasičce začal zlobit kompresor a tak furt vypadávalo fíčko a vodárna nestíhala dodávat vodu a tak z toho sešlo a elektriku a vodu si natáhli z buňky ekodvora.

Poslední den jejich návštěvy vidím,že jeden za bílého dne prolízá nově vytvořenou dírou (to je náhoda ta díra )v plotě okolo ekodvora a něco odnáší. Tak jsem na něj zavolal co to jako znamená? A on mi odpověděl,že to má s paní domluvený. Tak jsem té paní zavolal a ona mi říkala,že s ní nikdo nemá nic domluvený,že si akorát už odpojili vodu i elektriku. A na to konto mi ještě povídá,že se během dvou nocí z ekáču vytratilo x televizí,x magnetákůa,kávovary a vysavače.. Vše sice starý a už většinou nefunkční.. Plus ještě ta díra asi 2 metry pletiva poničenýho..

Perlička na konec!

Se starostou o žádné vodě nemluvili (jen o elektrice ) a taky žádnou vodu neplatili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ďalšom meste alebo dedine im treba ohnúť lakeť a nie ich napojiť na IS.

Ale zas na opačnej strane vás ekologicky zbavili takzvaného nebezpečného odpadu čo odľahčí rozpočet obce na jeho likvidáciu (o týždeň nájdete tú elektroniku niekde pri ceste v jarku) a minuté kubíky vody boli ako provízie za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyděrači, obírači, šmelináři, ... vybírám slušný slova.

Kolik z toho jde na dane? Něco kolem 0,00%

Kdo chodí na poutě, i ty \"oficiální\" je pro mně blb, podporující světskej humus.

Kdo tady neustále nadává na poplatky ve zdravotnictví, dražší rohlík o 0,10Kč atd. tak toto jsou ti lidi, co Vám (i mně) žerou normálně vydělaný peníze.

Já rád podpořím výdělečnou činnost, ale tyto cirkusopoutěpodvody jsou hnus a hovno :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusione, jak jsem s Tebou v posledni dobe hodne souhlasil, tentokrat to fakt udelat nemuzu a jsem na stejne lodi s Petou.

Bydlim na Letny, coz krom toho, ze mam za barakem Spartu ( :blicismajlik ), znamena i to, ze bydlim u mista, kde v Praze nejcasteji staly cirkusy a priznam se, ze patrim k tem, kteri do cirkusu jako decko velice rad chodil (nejlepsi byli nejaci Svycari s cvicenyma delfinama). Totez plati i o Matejske pouti na Vystavisti - to proste patri k jaru a byt mam nyni cca 20ti letou pauzu, vim, ze mne s prckem navsteva takovych zalezitosti nemine (a docela se na to tesim).

Jestli chodis do cirkusu nebo na poute je ciste Tvoje volba, verim, ze bychom nasli cinnost, kterou provozujes Ty a nelibila by se me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...