Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímač tlaku v pneu.


Ringit

Recommended Posts

Ahoj, v patek se mi objevil takovy problem. Otocim klickem, auto diagnostika probehne OK, ale po ujeti cca 1km mi pocitac zahlasi, ze je nizkej tlak v prave zadni pneu. Samozrejme jsem tlak zkontrolovat. Cetl jsem tady nekde, ze muze byt vybita baterka, tak se chci zeptat, jestli se da koupit samostatne jeden snimac nebo musim vsechny ctyri. A dalsi dotaz, jestli staci dojet nekam do pneu, at to vymenej, nebo je potreba dia na nejake sparovani a kolik se cena cca pohybuje? Moc dekuji :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera, kdyz jsem jel do mycky, jsem si rekl, ze pro jistotu zkotroluju znovu tlak. Oproti patku, kde jsem na jine benzine mel oprimalnich 2.4 jsem tady mel 2.0 :bacha takze kdyz budete dofukovat gumy, radsi to udelejte 2x a na jinym miste. Jestli to nekoho zajima, tak na Strakonicky OMV u Chuchle, tak tam mi to ukazalo 2.4 a na Jeremiasove v Shell 2.0. Tak bacha na OMV:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiez dodaz, ked som daval letne pneu, prehodili sa zadne kolesa do predu. Teraz mi ukazuje, že v zadnej pravej pneu je nizky tlak, sem tam dokonca aj defekt, tiež si myslim ze je ko snimac, lebo vsetky kolesa OK

Moj otazocka znie. Je to naozaj zadne koleso, ci predne?

[upravil dne 11/7/10 Brandy20]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no...

neviem, osobnu skusenost nemam, ale s prispevkom nadomnou asi nie celkom suhlasim...

niekde som cital, ze snimac sa prihlasuje presne na napravu a stranu, taktiez som cital, ze sa daju prihlasit dve na kazdu (napr. letna a zimna prevadzka)

preto si myslim, ze ak si prehodil snimace, ukazuje ti to tlak na tam kde boli povodne...

teda ak si prehadzoval disky len na napravach tak LP je LZ, LZ je LP,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

burton407 a máš tam tie merače tlaku. Po kontrole systému ešte pred štartom bi ti mal nabehnúť piktogram auta zo šípkami smerujúcimi na kolesá a nápisom \"Pressition OK\". Ak máš problém na niektorom kolese malo bi ti ukázať o ktoré sa jedná. Ak tam tie snímače nemáš (tak ako u mňa na letných) a vo výbave by si ich mal mať tak sa tá hláška \"Pressition OK\" nezobrazuje ale po určitých intervaloch nahodí chybové hlásenie ako uvádzaš (snímače som nechal na zimných).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mam tam tie merace urcite lebo aj v zime mam elektrony cize nic som nedaval, doteraz vzdy fungovali po pretoceni kluca mi nabehne ze pression ok ale po nejakom kilometri dvoch zasviet pressure is not being monitored a sipky na vsetky kolesa robi mi to uz asi 5 dni tak neviem ci netreba ist na dia s tym ci co s tym robit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravým, na aute mi spusta prave zadne koleso, a ukazovalo mi bud mäkke koleso, alebo defect stop,no to nie je problem, dnes idem do pneuservisu to pozriet. Vcera som si striekal brzdy, ,, prasiatka,, a po nahodený praveho zadného kolesa mi na miesto uvedených hlášok píse len ,,kontrolen Pressition,,

Neviete v com moze byt problem, alebo ci si nahodou nemohol zastriekať nejaky snímač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojte,

na prave prednej pneu som mal zlomeny ventil. Isiel som s tym do pneuservisu, kde mi ho vymenili. Pri tom vybrali snimac tlaku. Teraz mi samozrejme hlasi, ze na tej pneu nie je tlak monitorovany. Chcem sa spytat, treba kupovat novy snimac tlaku, pripadne sa da pouzit ten stary co mi dali, ked ho vybrali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...