Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zdanění podpory stavebního spoření


OK406

Zdanění podpory stavebního spoření  

  1. 1. Zdanění podpory stavebního spoření


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Pé09, to je asi nějakej zapšklej důchodce, kterej si nestačil za komančů nakrást a teď mu nezbejvá, než závidět. kdo vám bránil jít do politiky a šéfovat nám? Kdo vám bránil vystudovat nějaký školy, pár cizích jazyků a začít vydělávat velký prachy? Že na to nemáte? Ale to je chlapci vaše starost, voják se stará, voják má. Já samozřejmě souhlasím s určitou dávkou solidarity, ale proč bych měl platit vyšší procento daní, než ten, kdo vydělává míň? Jakem bych k tomu měl mít důvod? Vždyť i tak platím podstatně víc, než vy.

Tenhle text se opravdu nad míru povedl. Královsky se bavím. Díky:D :super

Jinak kolego, média až na vyjímky prakticky nesleduju, názory si utvářím dle vlastního vědomí a svědomí. ;)

[upravil dne 9/7/10 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Tenhle text se opravdu nad míru povedl. Královsky se bavím. Díky:D :super

Jinak kolego, média až na vyjímky prakticky nesleduju, názory si utvářím dle vlastního vědomí a svědomí. ;)

Bav se, je ti přáno, jen mě ale prosím nenazývej \"kolegou\", na to mám přece jen dost odlišné názory. Taky mi prosím naznač, na základě čeho si utváříš svoje názory, když média nesleduješ. To z těch výjimek? Nebo diskutuješ danou problematiku se soudruhy? Na základě tvých příspěvků jsem si utvořil názor na tvé vědomí i svědomí celkem dostatečný.

Btw - nad míru je jedno slovo a píše se \"nadmíru\", to jen pro tvou informaci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Mila-S: treba za 1. republiky jsme meli ekonomiku na svetove urovni, ale vse potlacily valky, komanci apod.

No, víš, na základě teze \"rovnost, svornost, bratrství\" a u vědomí kolektivního vlastníctví (všechno je všech, ale v podstatě ničí) komančové odnaučili lidi dělat, v tom vidím ten hlavní problém, který u řady lidí přetrval i 21 let po revoluci. \"Státu platím daně, tak ať se stát o mě postará...\"

Přiznám se, že to dost zjednodušuji, aby si to mohli přečíst i někteří jiní ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

Mila_S: To je nejspíš tím, že jsem si celý svůj život musel poctivě oddřít. Nikdo mně nikdy nic nedal zadarmo a většina lidí, na které jsem v životě narazil, mi akorát házeli klacky pod nohy. Táta alkoholik, matka řekněme nepříliš inteligentní. Nebýt kolegy pražáka, který mi podal pomocnou ruku, když jsem chtěl svůj mladý život ukončit, už bych tu nebyl. To on mě od mých patnácti let vychovával a utvářel moje názory prakticky až do současné podoby. Ten člověk je v současné době již po vystudování druhé vysoké školy a disponuje dvěma tituly. Pracuje v jedné velice prestižní firmě, kde dělá vedoucího. Sám mám v téhle chvíli více životních zkušeností než kdejaký třicátník, už jen z toho důvodu věřím, že mám právo na svůj názor v téhle podobě.

Takže asi tak vážení, teď už víte, s kým máte tu čest. ;)

:o

Právo na názor tady má každý, já ti ani ten tvůj neberu, jenom mi přijde směšný. Většině lidí nedal nikdo nic zadarmo, to se jen tak říká. Ale socializmu jsem si užil rovných 30 let, takže mi to celkem stačí a od toho se odvíjejí zase moje názory, a to i přesto, že na sebe nechám působit široké okolí, včetně různých médií...

Btw - výše dosaženého vzdělání pro mě není argument.

Znám osobně jednoho Prof. RNDr. xy, DrSc., a je to neobyčejné hovado (vlastně možná obyčejné) :roker.

sorry za edit, neumím quotovat ... :P

[upravil dne 9.7.10 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, chybí nám tu sociologickej průzkumník - někdo, kdo by místo politických témat zadával témata výzvědná (typu \"Kolik vám je\", \"Co děláte\", apod.).

O svých autech toho vzájemně víme o dost víc, než o sobě.

(čímž nepíšu, že mě nějak zásadně zajímá, jaký má kdo původ nebo vzdělání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Mno jo, chybí nám tu sociologickej průzkumník - někdo, kdo by místo politických témat zadával témata výzvědná (typu \"Kolik vám je\", \"Co děláte\", apod.).

O svých autech toho vzájemně víme o dost víc, než o sobě.

(čímž nepíšu, že mě nějak zásadně zajímá, jaký má kdo původ nebo vzdělání)

Je mi 52, zaměstnanec, dělník, pracuji jako provozní zámečník - opravuji soustruhy, horizontky, CNC stroje, prostě všechny stroje a všechno - od mechanických částí( jako třeba výměnu ložisek a jejich seřízení na vřetenu soustruhu až po hydrauliku)

příjemný den:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

... V mem okoli znam i lidi, kteri studovali na nekolika VS a i kdyz se jim zadnou nepodarilo dodelat, presto si nezili vubec spatne. Muj dotaz zni: \"Kdyby si museli skolne platit, fakt by studovali x let bez nejakeho vysledku? A z jakeho duvodu mame takove lidi nejak podporovat?\"...

Citace z koaliční smlouvy (str. 32):

Školné bude hrazeno úspěšnými absolventy v okamžiku, kdy jejich příjem překročí výši průměrné mzdy, což nevylučuje možnost dobrovolné dřívější úhrady přímým způsobem.

Chápete to stejně, jako já? Kdo nedostuduje, nebude splácet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Mno jo, chybí nám tu sociologickej průzkumník - někdo, kdo by místo politických témat zadával témata výzvědná (typu \"Kolik vám je\", \"Co děláte\", apod.).

O svých autech toho vzájemně víme o dost víc, než o sobě.

(čímž nepíšu, že mě nějak zásadně zajímá, jaký má kdo původ nebo vzdělání)

jako jednomu ze školitelů eCrime nam říkali, že je nebezpečné psát o svém soukromí na internetu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Mno jo, chybí nám tu sociologickej průzkumník - někdo, kdo by místo politických témat zadával témata výzvědná (typu \"Kolik vám je\", \"Co děláte\", apod.).

O svých autech toho vzájemně víme o dost víc, než o sobě.

(čímž nepíšu, že mě nějak zásadně zajímá, jaký má kdo původ nebo vzdělání)

Taky tema Kolik vám je už tu máme tušim dvakrát;) Co děláte tu asi taky někde bude :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirka639

no pokud vim tak uz ted je to ze na studium VS mas 3 roky na Bc, 2 roky na Ing. (Mgr.).

pokud studujes navis tak za kazdy semestr (pulrok) platis penize skole. tusim ze 7tis. aspon na VUT v Brně

Není tomu tak. Jeden rok navíc se neplatí, dva už ano. Dále se platí za studium na tomtéž stupni, to je můj případ. Studoval jsem 3 roky na FEKTu (Bc.), dále 2 roky tamtéž (Ing.) a po promoci jsem přešel na navazující 2letý Mgr. program na FBM (Ing.). Za rok takovéhoto (rok, ne semestr) je poplatek necelých 3000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...