Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika


Achilo

Recommended Posts

zdravím moji rádcové.....chci se zeptat když mi kamarád automechanik připojí mýho pažouta r.v.96 s tímhle socketem na diagnostiku (jestli to teda je na diagnostiku,nic jinýho sem nenašel,byl pod pojistkovou skříní)

s touhle redukcí:

1095149293.jpg

jestli to bude to samý jako kdybych to dal za litra do peugeot servisu a tam za 5 minut udělali to samý nebo jestli v servisu bude diagnostika probíhat jinak.dík za odpověď

[upravil dne 1/7/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jimmy106

sry za :xvul ale me by zajimalo jestli jde udelat s redukci diagnostika i na mobilu, kamos porad machruje ze na to ma program (ma iphone) ale ja mu to nechci verit, prijde mi to nerealny.. :D

Ten program na iPhone jsem viděl, ale musí k tomu být ještě kabel a ten netuším, kde sehnat, asi to bude jen přes bluetooth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

koukám že jsi z ČB,diagnostiku mám i s 30ti pinem zkoušel jsem ji u OK406 a nějak to nešlo,ale nevím kde byla zda u něj či mne.protože kdysy OK406 měl auto bourané na řidičův sloupek

ted porovnávám vaše zásuvky OK406ji má otočenou oproti tobě,k němu jsem se obráceně dostat nemohl třeba byla chyba tam

[upravil dne 1/7/10 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. diagnostika na Iphone konkretne pro Peugeot je blbost, nic takoveho neni, to bude fungovat leda tak pro VW group

2. na Peugeot je rozumna diag pouze Peugeot Planet 2000 - je to komplet hardware+software - cili kabel + program - jedno bez druheho nefunguje

3. s tou diagnostikou z odkazu jdou delat Volkswageny a pak i novejsi (peugeot tak od r.v. 98-99 a vyse) auta jinych znacek, u tehle stare 106 z 96 to mozna vypise nejaky ten ulozeny chybovy kod z pameti zavad, ale rozhodne bych nespolehal, ze to ukaze nejaka live data ( na to opet pouze Peugeot Planet 2000 a i tak u tehle starych aut toho moc neni - rychlost auta, otacky motoru, napeti lambdy, uroven napeti alternatoru, teplota vody, nastaveni predstihu a to je asi tak vse)

[upravil dne 1/7/10 Ferry]

[upravil dne 1/7/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

takže dnes jsme to chtěli vyzkoušet a dopadlo to samé jako u OK406 prostě naskočila bílý čtvereček a nic,prostě to nenačetlo chyby závadu jsem asi objevil v kabelu

Takže nevím asi bude zřejmě chyba v té přechodce ,ale na druhé straně jsme si popovídali dali řeč a opravily brzdová světla ,která nesvítila

[upravil dne 3/7/10 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...