Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dodatečné zjištění EURO


alien

Recommended Posts

Zdravím hoši,

mám menší problém, tak to zkusím tady, snad někdo poradí, není to přímo technickej problém, ale mohli byste vědět co a jak.

V TP k 306 s16 není uveden žádný kód, podle kterého bych zjistil emisní normu EURO, je tam jen napsáno PLNÍ LIMITY a nic víc, nevíte kde bych dohledal co a jak, nebo kolik mě to bude stát? Pomůžou v Peugeotu? Vydali by mě potvrzení?

Předem všem zúčastněným v diskuzi děkuji...

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1997, motor s16 - 110kW

Problém je v tom, že pokud nemám v TP napsanou normu, je to v háji a budu i muset někde vyběhávat potvrzení a nebo platit plnou dávku 10 000 :-(. Snad nějak dohoním to potvrzení, údajně by mě ho měla udělat DEKRA, tak to musím začít zkusit pomalu ale jistě vyběhávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám, hned odpoledne, jak budu moct, pokud ale nejsem blb, tak to tam opravdu není vyplněno, u emisí je napsáno jen PLNÍ LIMITY a šmitec - vím že to někdy bývá nahoře, někdy dole, odpoledne jak dojdu z práce, nahodím to sem - kéž byste ze mě udělali blbouna a bylo to tam napsaný, aspoň bych nic nemusel vyběhávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...