Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407sw 2,2i 116 Kw "Mazlik" ("Prins VSi LPG" ) ... ,,coupe s velkým kufrem,,


John_Ice

Recommended Posts

Není na žádném skladu = AK se to pokusí objednat, když si to u nich objednáš. Nikde není psáno, že se jim to fakt podaří, takže těch 48hod bych bral jako velmi orientační... Plus sleva je to prd, já to na registraci, kterou používám, vidím za furt skoro 7tis - je tam dolů jen asi 12%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, radim.1008 napsal:

Členství tě vyjde levněji a následná sleva ti to několikrát vrátí. ;)

asi jsem to nepochopil...členství mi určitě vyjde levněji než výfuk, ale nevím co s tím to má společného. Za tu dobu co jsem tu, jsem se zeptal na slevu jen teď. Jako co by se mi vyplatilo?

edit. jo 10 let na forku a jen jednou jsem požádal o nějakou slevu

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, oddie napsal:

Není na žádném skladu = AK se to pokusí objednat, když si to u nich objednáš. Nikde není psáno, že se jim to fakt podaří, takže těch 48hod bych bral jako velmi orientační... Plus sleva je to prd, já to na registraci, kterou používám, vidím za furt skoro 7tis - je tam dolů jen asi 12%.

Vím, myslel jsem jestli tu někdo není od Kelly a neřekl by mi to s určitostí jestli výfuk opravdu někde na Sibiři je a že by někdy určitě dorazil. není to kus, co potřebuji zrovna zítra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u tohohle OEM kódu nevidím na Klub slevu žádnou. Mno - není to rychloobrátkové zboží, koncák výfuku se mění max jednou za pár let ... Já tam dal ten Polmostrow co členovi John_Ice vibroval stálo mě to asi 2.000 s prací a vypadá to v pohodě. Tak nevím. Buď to byl u něj nějaký vadný díl, nebo se u mě ještě komplikace vyskytnou ... Zatím je tam tuším 2 měsíce. Jo a přijde mi, že mi trochu vyskočila spotřeba, ale tím, jak jí moc neřeším to může být jen náhoda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se ti už vyskytly. Já když jsem sjel z rampy se mi to nezdálo, ale myslel jsem, že to tak má prostě být. Když nevím jak zní nový auto s tím výfukem nemohu porovnat. bral jsem to, že je to levnější varianta V6 co někde psali a tak jsem to bral , že ,,brumlá,, no ono to asi nebrumlalo, jak jsem při přidání plynu zjistil.

Už když jsem viděl ten díl origoš (velká bedna) oproti Pl co je ovál a je velkej jak u 1,8 se mi to nelíbilo a ani ty peníze 1000 kč to snad nezaplatíš ani svár za to. V tyllu mi sice dali za pravdu, ale zase řekli, když to nabízejí musí to mít nějakej atest a taky , že to musí splňovat to či ono. a i kdyby to mělo vydržet 2 roky za ty peníze to je o.k. Hm možná o.k. to je, ale u mě je to k.o.

Já mám hold karmu takovou jakou mám...no asi ty čakry se mi pokroutily

Jo jinak nebojte, já to nějak vyřeším a zase se tu půl roku neukážu a bude klid...jen teď hold sedím na netu a hledám varianty.

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměli, měli objednáno od dodavatele jeden kus. Uvidím zkusím variantu 607, když to nepůjde tak ještě jednou zkusím PL (co kdyby) a jinak hold PSA. O proti PL je to velká drahota, ale jestli to bude mít výdrž jako teď teda cca 240 000km, tak proč ne (1000kč/30 000km). Na 1,4 (106) mi dali taky poláka cca 1000kč a nějak to nevydrželo ani 2 roky (10km tam a potom 10km zpět) vlastně stejně jako teď jezdím se 407. ( ale to udělám 3x za den + víkendy).

Jsem zvědavej jak dlouho ti vydrží.No i kdyby ti vydržel 2 roky tak to bude super, protože když ti to stálo 2000 tak to je cca 8 let jako bude stát origoš a tam záleží jestli PSA vydrží co první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsem to nepochopil...členství mi určitě vyjde levněji než výfuk, ale nevím co s tím to má společného. Za tu dobu co jsem tu, jsem se zeptal na slevu jen teď. Jako co by se mi vyplatilo?
edit. jo 10 let na forku a jen jednou jsem požádal o nějakou slevu

Jedna z výhod členství je i to, že po předložení členské kartičky můžeš čerpat slevu v Auto Kelly sám osobně. Můj příspěvek není to o tom, jestli žádáš slevu na fóru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy co jsem do toho dal mi to může být fuk zda se to za 2 roky rozpadne. Ale 2 roky by to vydržet mohlo :) Předtím tam byl ještě originál to vypadalo (nebo měněno, ale za PSA díl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • John_Ice changed the title to 407sw 2,2i 116 Kw "Mazlik" ("Prins VSi LPG" ) ... ,,coupe s velkým kufrem,,

Vysvětlí mě tu nějaká dobrá duše jakej je rozdíl Lambdy sondy za výfukem v ceně...kouku se na nějaké stánky a je tam od cca 1000 kč do cca 4000 kč. Jelikož mě odešla nejspíš (prý tam je napětí 3500mV a mělo by tam být 1000mV). Nehledám jakej web to má nejlevnější, ale, že jsem klikl asi na 2 portály a prostě na těch stránkách se pohybují ceny takhle. Jako kvalitou ,že mají lepší šroubení ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jelikož mám před a za, bych měl asi nechat vyměnit i tu před, abych to neřešil zas ,,zítra,, když se to bude měnit... 

a podle vin poznám i to co to je za lambdu ? jsem myslel, že na dané auto je jeden typ sond, ale co když není....

https://cs.wikipedia.org/wiki/Lambda_sonda

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...