Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 Gti


riderRLM

Recommended Posts

No po dlhej dobe co som tu na fore a nemam este prispevok v tejto teme tak si zakladam temu na moje auti ktore som priviezol asi pred 2 tyzdnami :). Jedna sa o 309 gti.Motor 1.9 88 kw DKZ, rv je 1990, vybava je klasicka gti + alarm(momentalne vymontovany kedze robil sarapatu) + imobilizer ( neposlucha tiez pojde von :) + klima (zatial nefunkcna). Na aute som akurat dosiel odkial som ho kupil a uz je nepojazdne :((. Zhorela uplne spojka.. neda sa uz na nej ani pohnut... bohuzial som po mature a peniazky nejak niesu kedze som len brigadoval popri skolemtak xudinka teraz stoji na dvore...Uz som sice zacal robit ale peniazky este nenii... tak zatial foto :) Lak neni bohvieco ale to sa spravi casom...

36693_1139314339055_1713321655_262845_1307200_n.jpg

[upravil dne 29.6.2010 riderRLM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Asi Liptovskej Mikuláš ...

Nebo že by Lidový Milice? :aut

Měl jsem taky šedou 309, ale bez GTI. A byla super i po těch 15ti letech výborný auto (na svůj věk samozřejmě).

Úplně bezúdržbovka, akorát jsem tam lil benál a měnil destičky a uhnilý vejfuky. :D

[upravil dne 2/7/10 Ravel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ravel

Původně zaslal: Neon

Asi Liptovskej Mikuláš ...

Nebo že by Lidový Milice? :aut

Měl jsem taky šedou 309, ale bez GTI. A byla super i po těch 15ti letech výborný auto (na svůj věk samozřejmě).

Úplně bezúdržbovka, akorát jsem tam lil benál a měnil destičky a uhnilý vejfuky. :D

[upravil dne 2/7/10 Ravel]

no to asi tazko :D keby si si vsimol znacky tak je tam SK :)) a neviem o tom ,ze lidovy milice su niekde unas :D ale nie... zartiky bokom nie? jasne novy model vydrzi dlhsie bez udrzby ako stary ale uz teraz sa to neda povedat lebo uz aj novsi model ma dost rokov a tez uz hnije kade tade :) vacsinou prahy hniju od nadrze co som si vsimol na kazdej 309 co mame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NAVY1

ozaj pekná 309ina:super len by si mohol trochu vyčistiť ten zadok..

to je ,ze je spinava je to posledne co ma trapi momentalne.. treba mi menit spojku a ked uz bude motor von tak vymenim aj rozvody.. potom mi treba spravit ten blby imobilizer a dam tam aj alarm s DO... potom sa budem venovat kozmetike :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...