Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návod: Dodelani vstupu AUX AUDIO IN do Clarion PU-2184A ve 406


h4wk3y

Recommended Posts

chlapi a preco tak Komplikovane ???? ved sa da kupit do 10eur ... nejaky radio FM vysielac, ktory strcite to Autozapalovaca a len na radiu naladite danu stanicu a pocuvate hudbu..

Tie vysielace uz maju USB vstup a aj dialkove ovladanie... a je to jednoduchy prenos zvuku... to pekne, cisto bez rusivych elementov.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam xcarlink na roku 2000 bez mux a šlape to parádně.Určitě bych nebystlil nějaký hovadiny kolem,když tohle stačí připojin na konektor cd changeru a pokud tam nebyl zaktivovat na dia a je klid na kartu dám 6 složek do kařdé 99 souborů a rádio s tim pracuje jako s changerem.a pokud chceš napojit něci jinýho ,tak použiješ kabel Jack/mini uSB a je to.V tom případě je ale třeba počítat s ovládáním na daném zařízení.Jediné co je proti je cena ale já jsem nechtěl jiné rádio a kupovat CD changer a kabel by bylo finančně pomalu nastejno.Tohle je pohodlné a naprosto funkčí řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 roky později...
  • O 6 měsíců později...
V 20. 6. 2010 at 23:36, h4wk3y napsal:

Ahoj, tak jelikoz rad v aute pocsloucham svoji hudbu, radia prakticky nesnasim, protoze vic prokecaji nez hrajou, tak jsem resil, jak si dodelat vstup do meho radia ve 406ce...

Tak jsem to vykoumal a davam sem malicky navod...........

Paradny postup. Prave som to spravil. Ide to vyborne. Heheh. Palec hore ;D 

Upraveno uživatelem Péťa
Zkrácena citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...