Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návod: Dodelani vstupu AUX AUDIO IN do Clarion PU-2184A ve 406


h4wk3y

Recommended Posts

Já mluvím o novém modelu, a tam to teda mechaniku potřebuje, na to, že by stačilo tlačítko můžeš leda zapomenout, s mechanikou to komunikuje datově. A to i u kazeťáku 1633A, ostatně dodělání vstupu do něj už jsem tu kdysi popisoval. Funguje to na ho..., kazeťák musí běžet. Kdyby to šlo udělat tak, že se mechanika vyhodí a jen se tam dolepí spínač, už to dávno mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by bol záujem o usb adaptér,ktorý sa pripája namiesto cd meniča k origo rádiu clarion mám taký na predaj,stál ma 120 eur,dám ho za 50 aj s inštaláciou.Je plne funkčný,ale mne už zbytočný,lebo som prešiel na iné auto.

Škoda, že jsi zdaleka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

K problému zvuku různýma udělátorama nebo kablíkem přes kazeťák:

Na pásku v magiči není zaznamenanej signál 1:1 s původním, ale je při nahrávání kmitočtově upravenej, pod ním je tzv. předmagnetizace (něco jako neznatelnej pískot na pozadí, řádově desítky kHz) a za snímací hlavou pak jsou obvody upravující signál zpátky na normální kmitočtovej průběh, zesilující tu slabotu a odřezávající předmagnetizaci a všelijaký šumy.

Když tam pustíš normální audio signál kablíkem, jsou jiný poměry impedanční, napěťový a kmitočtový. Asi jako když píchneš třeba mikrofon do vstupu pro magnetodynamickou přenosku (pakliže si tu ještě někdo pamatuje, co to byl gramofon ;) ).

Teoreticky by šlo najít místo až ZA korekčním zesilovačem snímací hlavy a tam to připojit. Pak by stačilo zastrčit nepřipojenou \"redukční\" kazetu (kvůli autostopu) a vyhrávat z MP3.

Kdyby byla síla kuchnout rádio, možná by se vyčuchalo víc, takhle je to jen vzpomínka na minulý životy, kdy jsem dělal radioopraváře :blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K problému zvuku různýma udělátorama nebo kablíkem přes kazeťák:

Na pásku v magiči není zaznamenanej signál 1:1 s původním, ale je při nahrávání kmitočtově upravenej, pod ním je tzv. předmagnetizace (něco jako neznatelnej pískot na pozadí, řádově desítky kHz) a za snímací hlavou pak jsou obvody upravující signál zpátky na normální kmitočtovej průběh, zesilující tu slabotu a odřezávající předmagnetizaci a všelijaký šumy.

Když tam pustíš normální audio signál kablíkem, jsou jiný poměry impedanční, napěťový a kmitočtový. Asi jako když píchneš třeba mikrofon do vstupu pro magnetodynamickou přenosku (pakliže si tu ještě někdo pamatuje, co to byl gramofon ;) ).

Teoreticky by šlo najít místo až ZA korekčním zesilovačem snímací hlavy a tam to připojit. Pak by stačilo zastrčit nepřipojenou \"redukční\" kazetu (kvůli autostopu) a vyhrávat z MP3.

Kdyby byla síla kuchnout rádio, možná by se vyčuchalo víc, takhle je to jen vzpomínka na minulý životy, kdy jsem dělal radioopraváře :blablabla

Až na to, že to připojení do kazeťáku už je tu realizovaný a popsaný několikrát... i s tím \"teoretickým\" místem připojení přímo do přepínače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zdravím, chcem sa opýtať...

Mám origo rádio Clarion s CD a takisto mám zájem púšťať cez toto rádio AUX vstup, aby som mohol počúvať MP3. Nakoľko v aute nie je CD Menič a tento vstup je voľný, nie je niekde návod aj na také niečo, že jednoducho stlačím tlačídko CD Meniča a rádio by sa preplo do stavu AUX IN?

Ďakujem za odpoveď.... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...