Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG a palivoměr?


Charlie 1

Recommended Posts

no uvidím jsem s tím objednaný na příští týden do servisu kde mi dělaly LPG,dají měřák do nádrže Na LPG tak,že mi bude stav ukazovat ručička palivoměru a když přepnu na benzín bude ukazovat benzín,mají to odzkoušeny u hodně aut co měly stejný problém:mrk tak uvidíme tahle sranda by měla stát do 1200kč materiál +prácea když to nebude fungovat tak nic platit nebudu to mi řekl majitel,tak dám pak vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: btl.a

Mě to dělá rovněž v P 807. Ručička stále klesá i když jezdím výhradně na LPG. Vypozoroval jsem, že když se ale dostane asi na půlku v nádrži, tak nejednou vyskočí zase na plnou. Neřeším to a dávat peníze za nějakou elektroniku, která to zamezuje určitě dávat nebudu, hlavně když vím, že v nádrži benzínu mám pořád plnou. Doplňuji ji každý měsíc a cca 10 litrů které se spotřebují při startech a proto to opravdu neřeším.

plně souhlasím s mojí C8 3.0l 24v lpg měsíčně natankuju asi taky tak 10l a vše v poho,stačí stát z kopce a palivoměr hnedka po opětovném zapnutí klíčku hlásí zas správně,spíše teď tankuji plyn už si říkám že musí být plná nádrž, ale pojišťovák nekřičíčí a nekříčí,stále tam teče plyn.Raději to hlídám a končím plnění na 40l s nádrží 57l / montováno v hl propanu/ máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...
V 16. 6. 2010 at 22:51, Charlie 1 napsal:

ahoj chci se všech co mají auto předělaný na LPG zeptat,jak jim ukazuje palivoměr skutečný stav benzínu v nádrži při jizdě na lpg? a zda benzínové čerpadlo pořád tlakuje i když auto jede na LPG?Mě jede pořád a myslím ,že s tím je spojený můj problém,že mi palivoměr ukazuje půl nádrže a po ujetých 200km mi ručička pomalu klesá až začne svítit kontrolka rezervy,ale přitom v nádrži je 10l,pak to zas najednou vyskočí na půlku nádrže...?už fakt nevím co s tím..:myslim,vyměnil jsem čerpadlo a to to nedělá a musím vozit sebou pořád kanystr 5l už mi 2 došel benzín...díky

[upravil dne 16/6/10 Charlie 1]

Zdravim chtel jsem se zeptat jestli jste nejak vyresil ukazovani toho benzinu koupil jsem ted peugeot 307 na LPG a mam s tim ten sam, problem anikdo si s tim nevi rady dekuji za pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...