Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

voda v oleji


HASH

Recommended Posts

Mám vetsí problem s voudou ale uz nevim jak to vyresit. Byla delana GO motoru a po chvilce cca 200Km zacal zrat celkem dost vodu. Vsechna sla nejspise do oleje pac byla vsude bila emulze. Znova jsem rozebral hlavu, nechal znovu zabrousit,znovu nove tesneni a pro jistotu jsem vymenil i vymemik pod olejovym filtrem. Sundal jsem i vanu a dokonale vytrel, nalil jsem novy olej a po cca 500Km znova. Už fakt nevim kde to chcije. Sakra kde? nenapada vas neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

ja mám podobny problem ale GO motora som nerobil ...... auto som kupil a pri vymene oleja som si všimol že na tom stara bola na vičku olejovom biela emulzia, som myslel že je to len zlým olejom alebo že auto dlho stalo na mieste alebo čo ja viem čo, po vymene oleja je ta emulzia pri viečku olejovom zase, voda sa mi stratila za 1rok asi 2 deci...pravdu povediac neviem ako tam je dlho ta chladiaca kvapalina ale vyzera to že je tam už dlho. Pri rozhovore so známimi mi bolo povedane, že pri prasknutej hlave by voda mizla ovela rýchlejšie a motor by sa mi prehrieval, no mne sa však motor zahrieva celkom normálne a voda mi moc nemizne, teda čo som si všimol tak za rok asi 2deci......Tak sa chcem spýtať či nahodu neviete kde bude problem??? Inak ma napadlo, že pri vymene chladiacej kvapaliny by som tam nalial aj pripravok na utesňovanie a opravu drobnych praskliniek v chaldiacom systeme automobilu. Keby to je neaka mala prasklinka hlavy tak by to malo podla mňa stačiť na utesnenie.

Ďakujem za rady, navody, odporučania....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co popisuješ,není porucha--2 deci za rok není nic...,bílou emulzi na olejovém víčku u studeného motoru má skoro každé auto--je to nejvyšší místo pro olejové páry na motoru,tak se tam vysrážejí...,bílá emulze na víčku nesmí být při TEPLEM motoru:bojim

do chladícího okruhu nic nelej,motoru nic není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chepp

zpusobil si to tim ze si dal 3x opakovat akci vlozit prizpevek.... samo se to nevlozilo.... tak napis adminum at to smazou...

pokud ot udelalo chybo ano mozna... ale mas davat pozor kdyz nevis... ne jak zblaznena blondyna klikat na to co vidis.. :D

Proste pri vlozeni to napsalo chyba pri vkladani prispeku. Nepadlo me ze se vlozil asi nejsem hold blondyna..... zkusil jsem to 3x a pak na to sral. Myslel jsem ze tu maj nejakou vnitrni chybu a ejhle je to tu 3x.....uz jsem se omlouval tak se to nemusi porad hrotit.....To neni montelne muj problem

Původně zaslal: ozzy56

nechal jsi hlavu při srovnávání i otlakovat? (abys vyloučil prasklinu)

to prave ne na to nikoho nemam. Myslel jsem ze to bude tesnenim pac kdyz to kluci delaly tak tam daly stare srouby a moc dozeny to nebylo. Samozreme pak jsem dal novy a dotah na moment i uhel ale porad voda. Mozna jsem to nemel podcenit a nekoho sehnat na natlakovani. Je mozna nejaka oprava bez sundani hlavy nez sezenu novou hlavu nebo to nejak opravit nadobro? po Plzni jich moc neni :fnuk

[upravil dne 14/6/10 HASH]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci si hrát na chytrolína, ale už po první opravě po 200 km to začlo brát hodně vody--to vás mělo trknout,že to může být prasklá hlava ( ta hlava nemusí být prasklá,ale tím otlakováním tu prasklinu potvrdíš,nebo vyvrátíš)

nevím sice o jaké motoru diskutujeme,ale jestli je to hodně rozšířený typ, koupil bych jinou hlavu...,jestli je hlava prasklá,tak bez sundání a zavaření to opravit nejde

[upravil dne 15/6/10 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...