Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

display


Guest robert selzer

Recommended Posts

  • O 9 měsíců později...

Prosim moze mi niekto pozriet podla vin ci pojde ten maly farebny display ako sa oteplilo uz tam nic neni vidiet

a este by som poprosil nejaky usb box staci mi usb alebo slot na SD kartu nieco najlacnejsie nejaky navr na stranku kde sa da kupit ja som nieco nasiel je tam ze na 12 pin RD4 za 40 eur len neviem ci treba riesit daky can bus ci co som ztoho jelen

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

pre info: pôvodné značenie displeja - 659349, teraz od nového výrobcu - 6593T6 (info je priamo z Peugeotu).

Cena by aj odpovedala, farebný je cca ešte raz tak drahší.

moc teraz nemôžem finančne vyskakovať (ešte ma čaká výmena rozvodov, a vyzerá to tak aj predných zvislých čapov), takže hľadám lacnejšiu variantu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre info: pôvodné značenie displeja - 659349, teraz od nového výrobcu - 6593T6 (info je priamo z Peugeotu).

Cena by aj odpovedala, farebný je cca ešte raz tak drahší.

moc teraz nemôžem finančne vyskakovať (ešte ma čaká výmena rozvodov, a vyzerá to tak aj predných zvislých čapov), takže hľadám lacnejšiu variantu...

za rozvody som daval cca 300ecok aj s robotou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre info: pôvodné značenie displeja - 659349, teraz od nového výrobcu - 6593T6 (info je priamo z Peugeotu).

Cena by aj odpovedala, farebný je cca ešte raz tak drahší.

moc teraz nemôžem finančne vyskakovať (ešte ma čaká výmena rozvodov, a vyzerá to tak aj predných zvislých čapov), takže hľadám lacnejšiu variantu...

za rozvody som daval cca 300ecok aj s robotou

menil si aj klinovy remen?

ja som si nechal nacenit klinak aj so vsetkymi kladkami, a to bola pomaly este vacsia suma ako rozvody. (viem ze ich netreba vsetky menit, ale niektora kladka mi tam piska, tak som sa chcel na to pripravit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...