Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spatny benzin


petr307

Recommended Posts

V nedeli jsem tankovla u benzinky OMO v Krupe u Rakovnika smer Praha--->Karlovy Vary, mel jsem uz rezervu a tak nic jineho nezbyvalo...benzin byl podezrele levny...vzal jsem za 1000,- a \'pokracoval v jizde. Asi po 2km auto prestalo absolutne tahnout, hrpzne klesnul vykon motoru, pri seslapnuti plynu zacne motor dovne hlucet a akcelerace temer zadna, asi jako kdyz sem kdysi jezdil skodou 120L :) Pak sem nadrz doplni Shell V-Pro do plna, ale zatim zadna zmena... Myslite ze po vyjeti tyhle podivny smesky to pak bude OK? Muze to mi pokurvit nejak motor, katalyzator, lambda sondu? Mate takovou zkusenost? Dik za info

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

K takovejmhle benzínkám pro doochodce (OMO, ONO apod.) radši vůbec nejezdím.

tankuju na Shellce nebo OMV.

A i tam si vždy beru doklad, kdyby jim tam nějakej ****** přivez naředěnou žbrďolu místo benzínu. Myslím si, že kvalita benzínu není o pumpě, ale o dodavateli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ravel

K takovejmhle benzínkám pro doochodce (OMO, ONO apod.) radši vůbec nejezdím.

tankuju na Shellce nebo OMV.

A i tam si vždy beru doklad, kdyby jim tam nějakej ****** přivez naředěnou žbrďolu místo benzínu. Myslím si, že kvalita benzínu není o pumpě, ale o dodavateli.

souhlasim.

taky tam bezne netankuju a uz nikdy nebudu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevim kde si to viděla ale já tam bral v neděli za 32,50.v mejtě na šelce,jinak já beru na lukoilu na začátku horních počernic a sem spokojenej.já bych se i vsadil že je ten benzín špatnej a čas od času někomu skurví auto.bylo o tom i na nově jak tam nějakej chlap bral a skurvilo mu to čerpadlo na 206.a jelikož nemohli jmenovat tak u ní jen stáli tak sem jí poznal.

[upravil dne 8.6.2010 Big Tommy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zrovna jaký má momentálně Shellka ceny v Mýtě dneska, ale kdykoliv jedu kolem směr Brno, tak je to pořád nejlevnější Shellka, co znám, protože ceny např. v Letovicích a v Brně, jsou úplně o nečem jiným.

Nám auta šlapou v pohodě, tak nevidím důvod, proč tam netankovat. Ať si každej do auta leje, co chce a na co má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...