Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna brzdových destiček? Horor!


peugeot09

Recommended Posts

Původně zaslal: peugeot09

Šroubovák jsem použil ten nejsilnější, co mám (resp. co jsem měl) a rupnul. S tím pístkem jsem ani o milimetr nepohnul a to bych řekl, že mám v rukách docela sílu. :(

Asi zkusím to páčidlo, ale stejně myslím, že s tím nepohnu. Pístek se netvářil, že by chtěl nějak spolupracovat. :bacha

Na to nandavání nových destiček nemáte nějaký fígl? Dvě destičky jsem nandaval skoro hodinu. :bojim

Ahojky! tedy trochu si tu čtu,protože hledám odpověd a docela mě po dnešní akci s destičkama překvapuje,že s tim bojuješ,protože nám to šlo dobře.měli to tam kluci hned.mě spíš zajímá ten pístek.při jízdě mi zůstává viset brzda

a právě onen píst se prostě nechce vracet,což způsobí okamžité rozpálení kola.

poradí někdo,co by se s tim dalo udělat? v případě rady dodám samozřejmě podrobnosti.kdyžtak jsem na icq 488344314,protože to bude nejrychlejší:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

Vy tam určitě máte jiné uchycení. Buď pomocí šroubů, nebo velkých pružin ze spodu a zeshora destičky. Já tam mám pitomé malé sponky z jedné strany destičky. :(

S tím pístkem to může být třeba tím, že je zarezlý... :myslim

[upravil dne 14/6/10 peugeot09]

no to si piš,že je,jenže kdyby to člověk věděl....když jsme ho koupili,tak jeden machr v servisu mi ho skouk a říkal,jak je pěknej,destičky,že jsou nové,ale že to jedno kolo nic moc nevypadalo,to už nevim,nepoznám to.buh ví,jak dlouho to takhle drhlo,jen se to ozvalo až ted,že jsem jela a začalo mi to pískat tak nahlas,že všichni psi ve vsi štěkali.

tady právě soused říkal,že by ho to chtělo vytlačit ven a zatlačit zpět,že to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zběsilost....to mi povídej. Kousek za Prahou jsem musel trochu zvolnit tempo a každé pootočení volantem se rovnalo neskutečnýmu pískotu, skoro mi až přišlo, že ostatní auta zpomalovala, jak se řidiči báli. Zdá se, že jsem zaběhnul nejen destičky, ale i jejich uložení, který jsi mohl na vlastní oči vidět. :D:D

Ale už to pomalu zase ústává. Zbytečně je nebudu dráždit a jejich uložení předělám a do budoucna si dám se zajížděním nových destiček pozor. Jak tu někdo píše, ne nadarmo se doporučuje jezdit prvních 200km s novými destičkami opatrně. ;)

[upravil dne 14/6/10 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak poradí někdo,jestli,když mi visí ten píst,tlačí destičky na kolo a kolo píská při jízdě a tím pádem rozpálí kolo....jetli promazání toho onoho pístu pomůže?dnes jsme zjistili,že to všechno bylo pěkně rezavé,takže tam nejspíš bude pěkná sr.... a proto ho budou vyndavat a po očištění vracet zpět.

díky moc!

děsím se totiž momentu,kdy bych musela tuto celou srandu koupit...cena prý 4 tis...to je půlka mojí mateřské,to nejde....:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: moonroo

tak poradí někdo,jestli,když mi visí ten píst,tlačí destičky na kolo a kolo píská při jízdě a tím pádem rozpálí kolo....jetli promazání toho onoho pístu pomůže?dnes jsme zjistili,že to všechno bylo pěkně rezavé,takže tam nejspíš bude pěkná sr.... a proto ho budou vyndavat a po očištění vracet zpět.

díky moc!

děsím se totiž momentu,kdy bych musela tuto celou srandu koupit...cena prý 4 tis...to je půlka mojí mateřské,to nejde....:bojim

muže to pomoct byvá to většinou tato zavada ,popr. Jeste vymenit tesneni okolo pistku...

Nebo este zkusit strikackou dat pod prachovku pistku trochu brzdove kapaliny...

[upravil dne 15/6/10 abio]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: abio

Původně zaslal: moonroo

tak poradí někdo,jestli,když mi visí ten píst,tlačí destičky na kolo a kolo píská při jízdě a tím pádem rozpálí kolo....jetli promazání toho onoho pístu pomůže?dnes jsme zjistili,že to všechno bylo pěkně rezavé,takže tam nejspíš bude pěkná sr.... a proto ho budou vyndavat a po očištění vracet zpět.

díky moc!

děsím se totiž momentu,kdy bych musela tuto celou srandu koupit...cena prý 4 tis...to je půlka mojí mateřské,to nejde....:bojim

muže to pomoct byvá to většinou tato zavada ,popr. Jeste vymenit tesneni okolo pistku...

Nebo este zkusit strikackou dat pod prachovku pistku trochu brzdove kapaliny...

moc díky,určitě to zkusíme http://www.peugeot-club.com/kniha/img/super.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...