Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2. Slovensý zraz 4-6.06.2010 Lodenica Pieštany


Guest Lubk0

Recommended Posts

Silno sa ospravedlnujem, ale ako som pisal vyssie, polovicka tj Lenka, vyhodila vsetky papiere k orientaku, uplne uplne vsetko ... Ja uz nemam ani poradovnik kto jak skoncil, duplom nie casi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak madrid 4 , ty 16 ja 17 ale hovorím ako všeci treba sa zúčastniť aj zrazu, aj programu čo vymyslia organizátori na pobavenie, jednoducho zraz je zraz má to svoje čaro. No a po zraze je aspoň čo čítať - dakovačky , pochvaly , pripomienky a všetko ostatné k čomu sa aj ja vyjadrujem kladne:super:super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aj my sa pridáme k ďakovačke. Bolo super.:super Chceme sa podakovať organizátorom Pastorkovy, Lubkovy za krásny výkend.:super Strava bola výborná Janko a Slávka, Lenka to zvládli perfektne.:super Dakujem účasníkom z CZ za účasť, a krásny futbalovy zápas. Manželke sa pačilo až tak že stale otravuje kedy pojdeme zase. :D:D Obaf ty vieš čo chcem povedať tak dííík.:super Qcko airbag nesvieti tiež dakujem,a Taničke skoré uzdravenie :super. V orientáku some skončili na 14 mieste. Dúfam že ste všetci dorazili v pohode domou :super:super.

A inak Pastorek,Obaf, Gedu ako sa máte ????:D:D:D:D:D:D:D

A aj moja žena má diár.:D:D:D:D:D:D

Dedo Gratulujeme.:super

[upravil dne 6/6/10 kaper]:super

[upravil dne 6/6/10 kaper]

[upravil dne 6/6/10 kaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtel podekovat s hančou za super sraz velká poklona organizatorum a lidem co se starali o naše žaludky jak gulašek tak žemle byly vinikajíci, taky bych chtel podekovat všem lidem na srazu za super zabavu akorát sem ted trochu slabej na plíce potom fotbálku a co sem se srazyl zdurkem příště dorazým zas jetšě jednou dík za skvele stravenej víkend:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi, aby som aj ja nenapísala pár slov za našu rodinu, skôr než pôjdem spať. Takže v prvom rade veľké poďakovanie všetkým, ktorí obetovali svoj voľný čas, energiu (a určite aj svoje financie) na zorganizovanie zrazu. Celé to bolo fakt na úrovni:super! Netreba nič špeciálne pochvaľovať. Počasie nám prialo a nevadilo nám ani neustále topoľové sneženie. Orienťák bol pre mňa ako nováčika trošku náročný, ale mala som super navigátora (iba raz sme zle odbočili). Mimochodom miesto č. 11 presne v polovici zúčastnených, čo mňa osobne ako ženu teší. Zase sme bližšie spoznali pár sympatických ľudí aj detičky, a tešíme sa na nich na najbližší minizraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opäť sme prežili pekný levíkový víkend. Účasť bola pomerne malá (čakal som väčší záujem) no o to kvalitnejšia. Snažili sme sa všetko pripraviť tak aby bol každý spokojný a myslím že sa to podarilo. 1. zraz bol dobrý, 2. výborný a tretí už môže byť iba dokonalý. :D

Chcem vám všetkým poďakovať že ste si našli čas, prišli a svojou účasťou prispeli k dobrej zábave. Zvláštne poďakovanie patrí pracovníkom marketingu Peugeot Slovensko ktorý nám tento zraz vylepšili hojnou podporou v podobe reklamných predmetov a príjemným prekvapením s predvádzacími autami. Odvážnejší (alebo zvedavejší) si vyškúšali i testovacie jazdy.

Nedá sa nespomenúť i prekvapenie ktoré ste mi pripravili k narodeninám. Eroticko-fantastická torta, darčeky..... Ďakujem. Chvíľami som mal \"knedlík v krku\" a to sa mi často nestáva. Ste perfektná partia.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktiez co ine ako chvalit mozem ;)

Sice ma mrzi ze som az 5. skoncil ale tak zas som sa nezmestil s tocenim a ten moj odhad ozaj blby :super

Ale orientak bol celkom fajn.

Gratulujem 306gti6 k vitazstvu, tak som aj tusil ze to bude on ;)

A teraz na inu temu...

Dnes som mal nehodu na moto, nastastie sa nikomu nic nestalo...podrobnosti neskor :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...