Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C8 již není, nahrazuje ji nové vozidlo


Tango C8

Recommended Posts

Prave rameno sa menilo hned ako som to kupil kvoli capu,ktory sa samostatne vymenit neda.Minuly mesiac sa menila aj prava tycka stabilizatora a posledna cast vyfuku.Okrem tej tycky bolo vsetko ostatne na Slovensku nezohnatelne alebo s velkym cakanim a hladanim.:grr

A rozmyslam,ci uz nevymenit aj zadne tlmice,ked predne su nove.Len opat ich pozhanat.:roll

[upravil dne 20/4/12 12:22 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ked to tu opat ozilo,tak doplnim,ze uz su vymenene aj zadne tlmice,kryt pod motor som kupil,ale ten zvuk kvoli,ktoremu sa riesila predna naprava nezmizol.Uz som sa rozhodol zmenit servis.Vsetko som uz dohodol,len som si cas este nenasiel tam auto odstavit.Aj sviecky by sa zislo vymenit,lebo neviem v akom stave su.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Tak kluci, kamarádi, přátele. Tímto Vám oznamuji, že C8-ma šla včera do světa (prodaná). Bylo mi tady sváma dobře, jste skvělá parta, i když jsem Vás neznal osobně (až na několik výjimek), tak tady mi vždy někdo poradil a pomohl.

Nebojte na fórum budu stále nahlížet a možná občas něco kecnu.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ také nemám P807 a stále se tu vyskytuji, ono to snad jinak nejde. Jak si člověk zvykne. Hodně štěstí při výběru nového vozu.

A nezapomeň jen s funkčním FAP filtrem

:D:papa

[upravil dne 31/5/13 12:27 od MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...