Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C8 již není, nahrazuje ji nové vozidlo


Tango C8

Recommended Posts

Hm, no mám problém keď pridu rodičia k nám hovoriť pekne po slovensky. Ale kedže pracujem v ČR, jednania a tak, nejak som si nato zvykol hovorit a písať česky. Ono ked píšem správu, tak musí byt česky, že:P

Ullyse II? Myslíš Voyager? Ale ten má Lancia ne, jako Phedra II.:myslim

Kluci, já jsem scháněl benzín. Jelikož to byla C8, mám C8. Kdyby to byla phedra, mám phedru.

Všechny sourozenci mají něco do sebe.:super

[upravil dne 29/2/12 09:01 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lanciu Voyager - viděli jste třetí radu sedadel rozloženou? Ten sklon sedáku je dle mého, až moc. Myslím že to bude nepoužitelný a taky pro dětskou sedačku to nepůjde. Ale zase musí to být krásne svezení a vše v elektrice, taky kufrové dveře a sedačky , pozor:D Bral bych ji, ale tá třetí řada :blicismajlik

Přední senzory nepotřebuji nějak jsem si zvykl. Při parkování, jedu pomaloučku, když to dál nejede, tak jsem na sousedním autě, ne :P Ale sranda musí být né. Žena při parkování, když je vedle, tak kouká jestli jsme ho neodřeli , jelikož du celkem těsně. Já říkám, klíííd je to vypočítaný. Ale jednou to může být přepočítaný a to bude šrám :D

Tady sedačky v třetí řadě z Chrysler voyager

post-28245-14109622516179_thumb.jpg

[upravil dne 1/3/12 08:08 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...