Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

voda v kokpite


kalio306

Recommended Posts

ludia prosim o pomoc asi pred mesiacom som lepil dynamatom dvere na 306ke a odvtedy sa autom vôbec nejazdilo iba stoji pred barakom rekonštruujem dom jazdim inym autom a včera som zmerkol auto plne vody pod nohami vodiča a aj spolujazdca boli kaluže prepadol som panike auto som hned odviezol povysával som asi 10 litrov vody z kabíny celý deň otvorené všetky dvere tak to celkom vyschlo DE SA STALA CHYBA???? dajte dake typy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kanaliky som si daval pozor aby som ich neupchal a previedol som test včera striekačkou som strekol trochu vody do toho čo je vyššie a normalka voda odtiekla tym spodnym ale tie folie:myslim:myslim:mad::mad: tak to ma teda zaujima lebo všetko to stare tlmenie a aj folie išli preč ja som naspäť nič nedaval len asfalt dovnutra a potom som prekryl asfaltom všetky otvory ???? radek nevieš prosim poradiť ako zriadiť nápravu presnejšie ako ta folia tam ma byť na folie si pametám že tam dake boli ale de presne to bolo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj fusion už som bol oboznameny mam s toho obrovsku radosť mam zufalo malo času a za mesiac pučim do chorvatska a vyzera to tak že to musi isť von čo najskôr ale rad by som najprv odstranil pričinu nech to nemusi ist von x krat

ten koberec to je z jedného kusu ??? všetky sedačky musia isť von atd???

[upravil dne 25/5/10 kalio306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepamatuju jak to bylo v 306 ale asi určitě ven přední sedačky, koberec je pak možná rozdělenej předek/zadek ale ten zadek bude stejnak asi nasáklej. Musí ven všechny věco okolo řadící páky, ručky, atd. Vysušit pěnu pod kobercem je úmorná práce, já to dělal vysavačem, kterýmu nevadí voda, ale stejnak po vysávání a mačkání se to muselo týden sušit.

Já sem udělal tu školáckou chybu, že sem po výměně šíbru nezapojil odtoky. Jednou zapršelo a v autě bylo 5cm vody nad koberec.

n1335870412_30520820_8318943.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) není to kondenzát z klimatizace ( prasklá nebo upadlá hadička odvodu kondenzátu )?

2) mení to chladídí kapalina z radiátoru topení?

3) neměnil jsi sklo? Stalo se mi, že bylo špatně nalepené a pak 2. den potopa... stačilo obtáhnout silikonem a OK.

[upravil dne 26/5/10 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to georginho lepil som dvere dynamatom tak som to nazval \" pasy \" určite skusim test hadica + ja v kabine sprchoval som ho ale bol som len sam tak v aute som zaroven sedet nemohol :D:D dik za radu

to koblih69 klimu nemam, no chladiaca kapalina keby to bola tak by sa my prehrial motor asi :myslim no každopadne dufam že tiež nie lebo radiator by som menit nechcel , a sklo som tiež zatial nemenil musi to byt niečo spoločne s tymi tapacírmi a dverami pretože vtedy vznikol problem a ako hovorim tak dlho stalo auto a som si to nevšimol :mad: zajtra to asi rozhodim dam sušiť kua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folie tam musi byt nalepeny tak, aby vodu, ktera natece kolem skla, vyvedly do dolniho prostoru dveri, odkud vytece dirkami. Takze nejlepe tak, ze v horni casti je folie u tapaciru a nekde v prostredni prochazi (je provlecena) do stredni casti dveri, v dolni pak musi byt uprostred dveri, aby kapka zustala ve dverich a ne v kabine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám stejný problém a pár dotazů na zkušenější kutily. Pažouta mám pouze chvíli a dveře jsem ještě rozdělané neměl, tak nevím jestli je uvnitř fólie. Dotaz - Koukal jsem na všechny gumy kolem oken a vypadají v pořádku- je mžné že voda zatéká kolem bočních oken, pak vnitřkem dveří až do dutých prahů odkud se dostane i na podlahu dovnitř auta? Bavíte se o odtokových kanálcích - myslíte tím to že guma (těsnění) kolem celých dveří je dutá a jsou v ní udělané dírky-vypadají originál. V prazích by pak tedy měly být dírky na odtok ven, které můžu mít ucpané. Jen mě překvapuje to množství vody, které zatéká. Prahy jsem měl uplně plné vody. Jak se voda dostala ze dveří až do prahů? Neměl bych prahy vystříkat nějakou montážní pěnou? Díky za odpovědi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklo je zvenku \"těsněné\" gumou, mám na mysli hlavně tu vodorovnou gumovou lištu na dolním okraji okna. Tato lišta není vodotěsná, funguje to na princpiu \"vše nateče, vše vyteče\".

A jde hlavně o to, aby to nevyteklo dovnitř auta, ale zůstalo ve dveřích a odtud vyteklo dírkami na práh a ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Sklo je zvenku \"těsněné\" gumou, mám na mysli hlavně tu vodorovnou gumovou lištu na dolním okraji okna. Tato lišta není vodotěsná, funguje to na princpiu \"vše nateče, vše vyteče\".

A jde hlavně o to, aby to nevyteklo dovnitř auta, ale zůstalo ve dveřích a odtud vyteklo dírkami na práh a ven.

Natvrdle, ale přesto - mám to chápat tak, že jsou na spodní straně dveří nějaké odtokové dírky ? (P406). Bohužel nemám v poslední době vůbec čas udělat \"mokrý test\" s hadicí. Při dešti a vhodné pozici auta se mi objevuje po otevření řidičových dveří na prahu voda, které když je hodně, přeteče vnitřní práh dovnitř ke koberci.

405d8dc664ce085dcc1d518eac4ca695.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých. :cool: Mám presne ten istý problem ako @bubush, mam plný prah vody (ľavá strana). Neviem odkiaľ sa tam dostane. Stačí, že auto stojí 1-2 dni na daždi a je to tam. Keď ráno otvorím dvere, tiež mám tam trochu vody pri tej tesniacej gume, ako na foto od @ChodeC. Vodu mám aj vzadu na podlahe, mokrý koberec, predpokladám že to s tým súvisí. Majú fakt prahy nejaké otvory na odvod vody, ktoré by mohli byť nejakou predošlou opravou zalepené? Dvere som zatiaľ rozobraté nemal, takže polohu resp. prítomnosť fólie nemožem potvrdiť. Poraďte prosím, ináč mi tie prahy zhnijú pri tomto počasí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...