Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je to za auto? (po x - té)


Medvěd

Recommended Posts

@Milan+ já už nevím, je to +-20let, byl to plac s autama a zároveň i vrakoviště, to auto bylo na takovým jako regálu, snad 4 auta nad sebou.  Mohla to být i ta Puma, když teď gůglím, tak to mohl být i Sterling Nova. U toho mi ale nesedí to zvířecí jméno, to tam někde bylo napsané. Ale jestli Puma nebo Eagle, no už fakt nevím.

Nicméně, wiki říká, že Eagle SS byl na broukovi a později se začala dělat verze s motorem vpředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2021 at 21:18, David 106s16 napsal:

@Milan+ já už nevím, je to +-20let, byl to plac s autama a zároveň i vrakoviště, to auto bylo na takovým jako regálu, snad 4 auta nad sebou.  Mohla to být i ta Puma, když teď gůglím, tak to mohl být i Sterling Nova. U toho mi ale nesedí to zvířecí jméno, to tam někde bylo napsané. Ale jestli Puma nebo Eagle, no už fakt nevím.

Nicméně, wiki říká, že Eagle SS byl na broukovi a později se začala dělat verze s motorem vpředu.

@Milan+ Někde jsem viděl i fotku s tím motorem z brouka vzadu.

Zpočátku použili jako podvozek a motor z brouka, který byl v té době mezi takovými auty hojně používaný. U dalších řad, ale pochopili, že cesta povede spíše s podvozky a motory Ford. Konkrétně s podvozkem a motorem Fordu Cortina.

Zdroj:

https://moje.auto.cz/Lotus-Plzen/eagle.html

 

Tady: https://www.carrosso.nl/en/inventory/volkswagen-eagle-ss-kitcar/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...