Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P309 1.1


Lukas309

Recommended Posts

Tak dneska jsem se pustil do elektriky. Konkrétně natahání kabelů na mlhovky. Oříškem celkem bylo zapojení tlačítka pro přední mlhy. Bohužel plánek na starý model nepomohl, protože v něm bylo jiné označení kabelů. Po chvíli zkoušení nakonec vše dobře dopadlo. Bohužel déšť mě nenechal vše dokončit. Zítra to bude snad už hotové a jediné co bude chybět bude nárazník :-) Jsem rád za originální tlačítko na přední mlhovky

[upravil dne 21/1/11 21:49 Lukas309]

post-27022-14109614833993_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem nahodil novej potenciometr a motor šlape jako hodinky. 1100 otáček po natočení a po zahřátí krásných 800-900. Ještě někde nechat seřídit předstih a budu spokojený. Do konce týdne snad bude hotový GTi nárazník a půjde na auto tak pak hodím nějaké fotky. A ještě jsem dneska dodělal kabely pro dálky a mlhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže GTi nárazník na autě. Všechno po menších úpravách svítí tak, jak má. Ještě mě čeká přední lízátko z Renaultu Espace, ale to musí nejdřív přijít. Rámečky světel jsem nechal v origo úpravě, myslím, že to tomu autu sedí nejvíc. Žárovky tam jsou s namodralým sklem a zlatou paticí. Obzvlášť v dálkách to vypadá velice efektně.

[upravil dne 21/1/11 21:51 Lukas309]

post-27022-14109614835301_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to není dokonalé, protože jak auto stálo celej den na sluníčku tak se objevila malá prasklinka na místě \"záslepky\" nárazníku. Pokud to bude pokračovat tak mě asi nečeká nic jinýho než to nechat přes zimu zavařit. Ty světla svítí velmi dobře na to, že je tam jen fólie, ale až bude všechno hotový a budou peníze tak asi nechám paraboly zrenovovat, ale ještě nějakej čas to nebude :-) Plánů je ještě dost a dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...