Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - Návod - demontáž páček pod volantem


Pawllik

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

postupoval jsem dle návodu. nutno podotknout, že kolík, coby zdroj problému má uprostěd malou dirku. do této jsem vsunul o polovinu zkrácený špendlík s

kulatou hlavičkou, a mírně páječkou zatavil.  problém byl ten tam! jelikož jsem demontáž tohoto systému absolvoval již asi podesáté, mám v tom prax, a některé úkony jsem si dovolil 

vynechat. jinak patří vám díky , mr. pawllik!! (zručný si tuto součástku udělá i sám. není to však jednoduché ani pro pokročilé!)

 

Upraveno uživatelem ycar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Parádní popis, pouze jsem to vylepšil, že jsem si starý kolík oměřil a v práci na 3Dčku si vytiskl nový o trošku větší, dnes budu montovat zpět. Dííííky :)

Pokud by měl někdo stejný problém, napište mi na mail honzasatka@gmail.com. Když už ho mám vymodelovaný, vytiskl bych Vám ho a poslal poštou :)

Upraveno uživatelem shateczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2016 at 8:25, Pinokio napsal:

Ahoj,

 

nikde jsem se tu nedočetl, kde se dá objednat ten bílý kolíček do páčky na blinkry !! - prosím o link kde to můžu objednat...... koupím jeden, udělám 3D model a budu tisknout na 3D tiskárně.

díky

Nedá, pokud by jste chtěl, 3D model mám :) a z PETG je to naprosto ideální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, jali napsal:

Ahoj

a nechces ten model nekde vystavit ? Dnes uz 3D tiskárnu ma spousta lidi. Ja bych urcite mel o nej zajem, zatím ho nepotrebuji, ale nejspis to je jen otázka casu, tak je lepsi mit ho v archivu, nez ho pak honem hledat.

JALI

 

A koukám, my bydlíme asi 5 km od sebe :D mam jich víc vytisklejch pokud by jste chtěl ho mít v archivu "fyzicky" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, shateczek napsal:

A koukám, my bydlíme asi 5 km od sebe :D mam jich víc vytisklejch pokud by jste chtěl ho mít v archivu "fyzicky" :D

taky jsem si vsiml, ze jsi "za kopcem", ale nepotrebuji, když jsem to rozdelaval, tak byl docela v pohode a zatím slouží. Ale samozrejme se to muze kdykoli zmenit-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás :) tak tu máme problém :) páčka funguje jak nová, ale po zamontování páček zpět mi nezhasíná kontrolka airbagu, nevíte čim by to mohlo být? Ten kontakt na kroužku? Je možné to nějak proměřit měřákem kde co blbne, když to zase sundám? Díky za rady :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 1. 3. 2018 at 7:36, shateczek napsal:

Parádní popis, pouze jsem to vylepšil, že jsem si starý kolík oměřil a v práci na 3Dčku si vytiskl nový o trošku větší, dnes budu montovat zpět. Dííííky :)

Pokud by měl někdo stejný problém, napište mi na mail honzasatka@gmail.com. Když už ho mám vymodelovaný, vytiskl bych Vám ho a poslal poštou :)

Ahoj, psal jsem mail, rád bych kolík do blinkru sehnal, jak se můžeme domluvit? Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj všichni, návod je super. :)

Není někdo z okolí Hradce Králové, kdo by to byl schopen levou páčku páčku (auto má ESP) za nějakou úplatu opravit?? Mám celkem krátce 206cc a tak ještě nemám odvahu do demontáže.

Děkuji za pomoc. Případně napište na mirek.vlk@seznam.cz 

Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj mám dotaz, tema je k padajici pacce blinkru. Ja si vcera koupil 307 a packa je takova volnejsi a pri prepnuti na pravy blinkr se mi zaroven prepne na dalkovy a po vraceni packy do stredove polohy musim jeste vypnout dalkovy svetla. Jedna se v mem pripade o tu samou zavadu ktera by se dala vyresit vymenou toho kolicku nebo je to na cely novy prepinac? diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek,tak dnes som po výmene páčky smeroviek na 307ke.Vcelku zaujímavá prácička na pár hodín v garáži(aj pred ňou)hlavne keď  to robím prvý krát a opatrne aby som zbytočne niečo neulomil.Ale super-podarilo sa a smerovky fungujú ako nové.Páčka je pôvodná,len som vymenil zodratý kolík a strunku,namazal,poskladal a je to.Ďakujem Pawlikovi,s jeho návodom to išlo krásne....škoda,že som ten návod nedočítal do konca-bod 16 je dosť podstatný pri deklovaní späť.Ale po druhom poskladaní je to OK.

20180611_121043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 8. 6. 2018 at 19:01, trupkin napsal:

Ahoj mám dotaz, tema je k padajici pacce blinkru. Ja si vcera koupil 307 a packa je takova volnejsi a pri prepnuti na pravy blinkr se mi zaroven prepne na dalkovy a po vraceni packy do stredove polohy musim jeste vypnout dalkovy svetla. Jedna se v mem pripade o tu samou zavadu ktera by se dala vyresit vymenou toho kolicku nebo je to na cely novy prepinac? diky za odpoved

Zdravím úplně stejní problém sice já mam packu dobrou, ale když je strašní horko tak to začne blbnout, ale jak je chladno, tak páčka funguje normálně. Nemá někdo na prodej kolíček do blinkru. Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zdar dnes som to opravoval podľa návodu.po montáži mi však nevypina smerovky po otočeni volantu do opačnej strany ako je zapnutá smerovka.

viete mi prosím poradiť kde je problém.zajtra sa to chystám rozobrať znova... ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...