Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - Návod - demontáž páček pod volantem


Pawllik

Recommended Posts

Ahoj, dik za pochvalu :)

Packy mam po oprave asi rok a pul a zatim funguji bez problemu, najeto od te doby asi 20000 km.

Jak jsem uvedl v navodu, prohodil jsem pouze kolicek ze steracove packy. Asi bych ho uz ale nezbrusoval jak mam uvedeno v navodu, alespon ne tak moc. Jde trochu lehceji, nechal bych ho tak. Novy se samostatne sehnat neda, nebo alespon ja jsem nemel takove stesti..

[upravil dne 3/10/11 03:29 od Pawllik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak zial u mna to nefungovalo - zohnal som dokonca od kamarata packy ktore mu menili z ineho dovodu, aby sa z nich dal pouzit ten biely kolik a zobral k mechanikovi. Ked vybral moje, zistil ze su ine ako v tomto navode a tie co som doniesol este ine, s inym mechanizmom a uplne inym kolikom. Na mojich chybaju srobiky (uvedene tusim v bode 6 navodu) a nesli rozobrat, silou na to prirodzene ist nechcel, tak to vratil a pripojil naspat bez rozobratia. No a teraz mi este aj airbag zacal svietit a klakson nefunguje (pred tym tiez trochu blbol, vraj to je chyba kruzku, kontakty skontroloval vsetky). Tak nakoniec zhanam cele nove packy :-) Uz sa len trafit do tych, co mi budu pasovat... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

to čo je popísane s tými páčkami na obr. 14 a 15, može suvisiet s mojim problemom???? Ked potlačim smerom na seba páčku aby mi ostriekalo čelné sklo a stierač ho utrel tak mi to neurobí... len mi hučí motorček ale voda nevyjde, len stierač utrie suche sklo...naopak niekedy mi voda vystrekne na zadne sklo....

ALE,

ak pootočim koncovou častou páčky do koncovej polohy, tak mi ostrieka normalne aj predne aj zadne sklo... nechápem tomu... :(:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zdravím, nebude zakládat nové téma a napíšu to sem...

mám podobný problém s levou páčkou u 206 1.4Hdi rv. 08, jde o to, že mě blbnout světla např.

Měli by svítit světla pro denní svícení=> ty svítí, ale nemá svíti přístrojovka ani středový panel tj. rádio + ovládaní topení ..... jenže svítí

- vypnu motor, zhasnu světla, vyndám klíče otevřu dveře a pípák piští stejně jako bych nechal zapnutá světla:( přitom nic nesvítí

Obě tyhle abnormality se vrátí do normálnu, když pokroutím trochu koncovým prstýnke na levé páčce ( tím co se normálně zapínaj světla). Ovšem za nějakej čas se závada projeví opět. Hlavně mám strach aby mě nečekaně nezhasly všechny světla, když jednu brzo ráno případně v noci.

Konkrétní dotaz je: má cenu to rozdělávat a hledat někde chybu, popřípadě je to opravitelný v domácích podmínkách nebo mě čeká nákup celého kompletu za 6300-,:bojim:grr

Ještě k tomu auto je 4 leta starý a najetý 40t. Tak mě celkem překvapilo, že se vys... zrovna toto:myslim

Díky za odpověď Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ... ja mam podobny problem ako pepek1985

... len s tym rozdielom, ze ja ked na seba dam packu na ostrek predku, vobec nereaguje nic ani stierace ani motorcek ... motorcek som skusal druhy a to iste mi to robi ... zadny ostrek funguje ale predok nic ... je dobre tiez vsetko rozobrat? nevedel by niekto poradit kde co mam hladat? este niesom vo francuzovi tak zabehnuty ... dik :)

EDIT: ale fakt perfektny navod ... mal som to rozobrate za par minut :):super teda aj zlozene ... ale stale to nefunguje :(

[upravil dne 16/1/12 17:39 od Matte]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám problém s páčkou na stěrače. V poloze na AUTO nebo na 0 je to v podstatě to samé, myslí si že stěrače jsou aktivované. Nebo stačí najet na hrbol a aktivujou se. Nevíte zda to někdo opravuje v Pardubickém kraji? Kolíček bych jinej měl, ale nechci se do toho pouštět když tam je to ESP a rozebíral jsem to jednou. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

já to přečetl a z popisu si nejsem jistý jak vytáhnout ten prostředek (tj airbag).

Pochopil jsem to tak, že volant má asi dírky na spodku (tj od budíků) dírky do kterých zatlačím nalevo + napravo.

je to tak?

nevíte jestli C8 má stejný ten kroužek jako 307? Předpokládám že když bráchovi svítí závada airbagu řidiče, že to bude v tom kroužku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

dobry den som tu novy a mam taky problem ze mi vsetko na packach funguje ako ma okrem tlacidla na palubny pocitac vobec nereaguje ostatne na packe funguje,sterace aj ostrekovace,pomoze mi to rozobrat?doteraz to fungovalo a z nicoho nic to prestalo.pocitac ukazuje dojazd ale nejde mi prepinat.dakujem:( :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Zdravíčko, super návod, ďakujem zaň. Len som sa zasekol pri 6. bode ked treba vybrať tu pružinu, čo som zvládol len ten stredný kružok mi sa mi vobec nedarí vybrat. Snažím sa to spraviť spravne ked tie 4 cuplíky čo držia aj tu pružinu vo vnútri sa snažím vtlačit do vnutra nech možem vytiahnúť celý ten plastovy kus??? Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Návod važně super. díky za něj.

Minulý víkend sem podle něj měnil celé páčky pod volantem na 307 a uplně v pohodě. Airback šel úplně v klidu vycvaknout a vyndat, šroub už šel trochu hůř povolit,ale nakonec povolil a trochu boj byl se sundáním volantu a zde skutečně paltí, kde nepomůže síla, tak musí pomoct ještě větší. Středový sroub nevyšroubovat úplně a s volantem lomcovat, vyklat ze strany na stranu a tahat silou k sobě a opravdu silou...prostě se nebát..mě povolil asi po hodině přemlouvání :aut. pak už to bylo jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...