Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - Návod - demontáž páček pod volantem


Pawllik

Recommended Posts

když vezmu airbagový kroužek,pásek vyndám ven,prostrčím ho v zářezu ven k pinům kde se urval,pak airbagovým kroužkem točím ve směru hodinových ručiček až ho namotam skoro všechen dovnitř,až mi kouká jen kousek pak kroužkem otočím 7x v protisměru hodinových ručiček a pak simuluji otačeni volantem 2x ve směru hodinových ručiček a 2 protisměru hodinových ručiček to opakuji několikrát tak když otevřu kroužek a podívám se na vodič tak je na něm smyčka,je to tak v pořádku?

IMG_20180903_194547.jpg

IMG_20180903_193719.jpg

IMG_20180903_193949.jpg

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si s tím hraju,když namotam airbagový pásek dovnitř tak do protisměru můžu otočit jen 5x pak citím odpor,kdy se asi udělá smyčka jak píšu výše,když pak simuluji zatáčení 2xdoleva a 2xdoprava(u auta je plný rejd 1,5otočení volantu z polohy když jede auto rovně ,z plného rejdu z prava do plného rejdu doleva 3xotočení volantu)tak se nic nezacuchá tak to je asi ono....:myslimpokud se chci dostat doprostřední polohy cca 7 otáček udělá se smyčka...

IMG_20180903_200204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta smyčka se tam dělat nesmí, úplně nerozumím "7 otáčkám", ale jdeš na to asi správně. První doraz- ten jistej, kdy motáš po směru hodinových ručiček (zamotáváš kabel jakoby na cívku). Ten druhej doraz chce cit. Když od prvního dorazu odmotáš cca 2-2,5 otáčky zpět (už si fakt nepamatuji), měl by tam být ten střed. Víc, než 6 otáček od prvního dorazu tam nemůže být. Pak se ti bude dělat tahle smyčka, která je nepřijatelná. Ještě bacha na rovnoběžnost flexu se stěnami a flex taky musí být rovný-nepohýbaný (lehké naohýbání narovnáš třeba přes těleso fixu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Potřeboval bych poradit s rozebráním páček. Pustil jsem se do opravy páčky blinkru na mé 206ce a postupoval jsem podle návodu, ale skončil jsem u bodu 6. Na mých páčkách totiž nejsou žádné šrouby a páčky moc nejdou "rozcvaknout".

Packy.jpg

Upraveno uživatelem killer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi nakonec páčky povedlo rozdělat. Chtělo to trochu síly a hlavně začít rozdělávat z vrchní strany. Teď má ale problém s tím, že jsem si omylem objednal páčku s automatickým roszvícením svetěl (na konci páčky je AUTO) ale ta původní páčka tuto funkci neměla. Po zasunutí klíčku se pak hned rozsvítí dálková světla a nejdou vypnout. Blinky a potkávačky fungují ale dálkové prostě svítí pořád. Jde tato fuknce nějak vypnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě si to akorád blbě složil a kontakt světelné houkačky ti zůstává pořád seplý- jsou tam dva, pokud si pamatuji (světelná houkačka a "přepínání" dálkových/tlumených). Mikrospínač AUTO na to nemůže mít, podle mě, vliv.

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 2 měsících hlaska airbag fault rozdělal jsem airbagovy kroužek otevřel jsem ho a vevnitř asi 5 smyček a kabel u prostupu cívkou ke konektorum k airbagu prelamany..... úplně u cívky:grr,co s tím jde to spravit?nebo sehnat funkční airbagovy kroužek?mi z toho jebne...

ještě upřesním ,že se mi to stalo při couvaní karou,když jsem honil levej a pravej rejd,aby jsem zacouval do dvora....

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás vespolek,

s kamarádem jsme rozdělali, opravili a zase složili páčky na blinkry přesně podle návodu.

Jenomže po složení trvale houká klakson.

Na další rozdělání zatím nebyl čas. V každém případě - co to může být?

 

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej airbag bag (obě patrony a odpoj klakson). Když to přestane troubit, je problém tady- ve spínači klaksonu. Pokud to nebude "tady", tak je problém mezi deskou a tím obaleme COM2000- jsou tam takový malý pružinky, co spojují kontakt mezi základní deskou a flexem (přeneseně)- mohlo se to tam spojit (např. blbě vypadená pružinka a jde do zkratu s druhou pružinkou)... Tak třeba tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zdravím,moc pěkně udělaný postup.Mám prosbu objevil se mě nápis airbag fault,zajel jsem na diagnostiku a tam mě zjistili špatný kontakt u řidiče.Tak jsem rozebral podle Vašeho návodu pačky pod volantem a podařilo se mě chybu odstranit.Tak jsem chtěl už konečně jet na technickou,když jsem zkoušel jestli fungují světla,zjistil jsem že mě nejdou dálkova.Znuvu jsem rozebral pačky a byl tam ulomený zobáček na jezdci dálkových světel,pdařilo se mě ho sehnat na vrakači.Vše fungovalo ale po kilometru mě naskočil znovu Airbag a ještě ESP,na diagnostice mě řekli že je špatně nastavený uhel,několikrát jsem ho zkoušel nastavit ale pořád je to stejne.Můžete mě poradit na kterou stranu se se ten pásek namotává,abych to nemusel znovu rozebírat.Jestli mě můžete ještě poradit jak ten úhel nastavit abych měl už konečně tu technickou,předem děkují za radu.Jaroslav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Ho trochu nabruš a pružinku vypodlož, např. o 2 mm. Je tam i doraz, aby nevylezl úplně - ten musíš nějak odstranit.

Horší je, že vychozený bývá i černý protikus, kde jsou vybrání - důlky. No, vyzkoušej.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...