Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

5008 - zkušenosti


MilhausF

Recommended Posts

jj, s kolama už jsem laboroval, současný 17" letní mám převážený 3x. A jsou ok. Dám samozřejmě vědět, co se bude dít dál. Jako štve mě to, auto starý přesně 3 roky (04/2015), a po výměně tolika dílů...navíc jsem si nechal měřit i tlumiče a zadní jsou před výměnou (najeto originál 75tkm). Neskutečný.

Upraveno uživatelem Pepa B.
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen te chci upozornit, ze pokud jsi byl nekde na testu, tak zadni naprava, resp. tlumice na nich vykazou asi skoro vsude, ze tlumice jsou pred vymenou, i kdyby byly nove. Ja jen, at do toho zbytecne nenasypes hromadu penez.

 

Pritom, kdybys tlumic sundal z napravy a donesl na test, tak tlumic bude ok.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumiče vzadu budu řešit, až začnou být opravdu hlučný, jinak fakt ne. Stejný to mám s baterkou, už dva roky mi říkaj, že je na výměnu. Ale startuje na první škyt, v zimě max. při druhé otáčce. Posledně mi v servisu sdělil, že zadní tlumiče "jsou slyšet"... No to bych nedělal nic jiného, než měnil a měnil... Jinak samozřejmě tyčky stabilizátoru, táhla a tak, to jsem vždy měnil, jakmile začnou vůle. Ono je to velmi rychle slyšet.

Asi jsi trefil nějakou "prázdninovou" sérii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2018 at 7:28, Pepa B. napsal:

Jen pro ostatní jak to dopadlo - nechal jsem nakonec vyměnit i ty silentbloky na ramenách - přední i zadní - zn. Meyle HD (měly by být nějaké pevnější). Zatím jsem nestihl geometrii, na tu jdu ve čtvrtek, ale vibrace se zmírnily o cca 70%, ale nevymizely, spíš se posunuly více k rychlosti 130+km/h. Protože už nemám čas a hlavně náladu to řešit dál, nechám to už být.

Tak finále trablů s vibracemi - včera jsem byl na seřízení geometrie, ve sbíhavosti byl rozdíl oproti tabulkám cca 3mm (srovnání z hodnoty tuším +1mm na -2mm) nebo naopak. Výsledek - na 90% spokojenost, dokonalé to není. Ale to už zase může být byť i minimální nevyvážení kol...takže ano, i geometrie má na vibrace malý vliv.

Shrnutí - kvůli vibracím při cca 120km/h vyměněny brzdové kotouče a desky, opakované vyvažování kol, nakonec výměna předních a zadních silentbloků na ramenách, ve finále geometrie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj všichni. Chci poprosit ty, co mají po ruce velký TP. Co máte napsáno na druhé straně u řádku D.2 Typ? Mám problém u registrace dovozu. Francouzi tam totiž nemají nic a Dekra se k tomu vyjadřuje, že je potřeba ho ověřit fyzicky zkušební stanicí. Nikde na webu jsem to nenašel. Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na podruhé to prošlo. Typ 0. Navíc se technikovi nelíbilo, že jsem neměl od Dekry potvrzené zatížení a váhy přívěsů, max. rychlost a hluk vně vozidla za jízdy. To jsem musel dodat na druhý pokus. Díky všem za radu. Dekra se totiž k typu nevyjadřuje a píše, že se má údaj ověřit zkušební stanicí...takle nějak to tam stálo. Pomohlo, když jsem technikovi řekl, že tam všichni máte tu 0. TAKŽE DÍK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...