Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 - zkušenosti


MilhausF

Recommended Posts

V 10. 10. 2019 at 8:47, Mojo2 napsal:

nemáte prosím nekdo návod, jak demontovat stredovou konzoli mezi operadli predních sedadel. Jde mi o tu část kde je zapalovač, díky

Já tam zapalovač nemám, ale asi myslíš tu zásuvku u spolujezdce. Mám pak ještě jednu vzadu. Pokud to po FL nezměnili, je všechno vycvakávací. Hodně opatrbě vycvakávat doporučuji kolem řadičky, tam mi to přijde hodně náchylné na ulomení. Měl jsem tam protaženou elektriku od zadní zásuvky (kde jsem měl převodník na 2x USB 5V). Už to tam nemám, bezdrátové nabíjení moc telefonů nemá, tak jsem to zrušil a zakončil jsem to uvnitř kaslíku, vytáhnu si kabel, když to potřebuju. Ale místa je tam dost, vzadu u zásuvky vůbec, je to dimenzovaný na ty moduly pro obrazovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

jestli kontrolovali pasy na STK nevím 🙂 Ta první fotka je, když je pás plně navinut. Takže leda, že by se to odíralo o ten plast. Nebo že by se něco stalo na tom oku, co se zapíná do zámku pásu. Na kalhotech nic není o co by se to mohlo odřít. Leda, že by to bylo o zip bundy, ale tu v 99% sundavám. Otázka je, co s tím aby se to netřepilo dál. Případně víte někdo cenu nového pásu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...