Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 - zkušenosti


MilhausF

Recommended Posts

Ahoj. Takhle přesně jsem to měl na Alhambře z Belgie. Radši jsem ho vyndal, držák už byl dost vyviklaný a já měl strach, že při silném brždění, nebo nehodě hasičák vyletí a spolujezdci zmasakruje nohy. Od té doby ho vozím v kufru, ale je pravda, že často přemýšlím kam ho dát abych ho měl víc po ruce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,

měl bych dotaz na majitele P 5008 II. Jedná se mi tolik diskutovaný Start Stop systém. V návodu je uvedeno, že vypnutí lze provést tlačítkem.

Prošel snad všechny dostupné videa na YT, ale nikde se mi nepodařilo ho nalézt. Přitom v návodu je výslovně uvedeno. Tak bych se rád zeptal znalých, jak to s tím vlastně je.



 

Bez názvu – 1.png

Bez názvu – 2.png

Upraveno uživatelem Husky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

narazil jsem na drobny problem, ktery me tedy az tak moc netrapi, ale... 5008 rv 2014. na B sloupku jsou vydechy pro zadni sedadla a je tam i regulator vetraku. Na jedne strane je slyset a cejtit ze na treti a ctvrtej stupen to prida na intenzite. Na druhe strane je to znat az na ctvrtem stupni. Tusi nekdo cim by to mohlo bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Jak se prosim dostanu do serviceboxu 5008 r.v.2015?Furt me to odkazuje na stranky,kde je max.manual v elektronicke podobe,ale to nepotrebuju...Nebo na stranky,ktery po zadani VIN po me chcou heslo,jako jaky heslo a kde to mam vzit....? Potrebuju zjistit dle VIN,jestli na nase auto nebyly nejaky svolavacky ohledne rozvodu apod...Diky predem za rady 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...