Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 - zkušenosti


MilhausF

Recommended Posts

Některá BMW tam mají gumovou lištu. Sežeň si lišty ve tvaru U, ať už gumové černé, anebo plastové, např. bílé. Lepit Chemoprenem (lze pak benzinem odstranit) anebo Mamutem, drží výborně, ale špatně se odstraňuje.

 

PS: chlapi nevrtejte do tazatele. Pokud víte odpověď, odpovězte.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částečně i ty a částečně pesastor.

Nevozíte tchyni? Která nějaké detaily neřeší, otevře si pořádně a hlavně - nesmí se jí absolutně nic říct?

Nevozíte hosty, např. služební, které není možno okřiknout? Nebo cizince?

Dotaz byl položen prakticky. Máte nějakou praktickou radu, jak ochránit hrany dveří a tím i ostatní parkující auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2018 at 11:06, Mojo2 napsal:

třeba, když budou děti na parkovišti nepatrně otvirat dveře, tak ta hrana o ostatní auta dostava docela zabrat

když byla děcka malá, otvírali a zavírali jsme zadní dveře s manželkou--každý na svojí straně, takže se nemohlo stát, aby se odřely dveře, ale hlavně aby si děcka nepřivřela prsty, jak pak rostla, naučila se otevírat dveře do první polohy a nebyl problém vystoupit

stejně tak to dělám s vnukama a to mám zadní dveře posuvky

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, P607Olda napsal:

Nevozíte tchyni? 

Nevozíte hosty, např. služební, které není možno okřiknout? Nebo cizince?

Dotaz byl položen prakticky. Máte nějakou praktickou radu, jak ochránit hrany dveří a tím i ostatní parkující auta?

Dotaz až tak jednoznačně položený nebyl. 

Jen jsem chtěl vědět důvod. Jestli třeba nehrozí nějaké poškození (třeba koroze, aj.)

Jak jsem psal. Děti mám velké a když byly malé, tak jsem to dělal jako ozzy56. Tchýni, hosty a cizince nevozím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někdy i první poloha je moc... A nejde o poškození vedlejšího auta, ale třeba je tam zeď... Líbí se mi, jak mají některé auta systém, kterej se použije při otevření. Potažení čímkoliv gumovým z venku nekvituju, je to hnusný a navíc to může vydávat zvuky při jízdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, samozrejme beru ohled i na sousedni auto. Videl jsem system kdy se po pootevreni dveri vysune "gumovej naraznik". Rozhodne dobrej napad, ale je to origo a jentak to clovek nedodela. Ja jsem nakonec objedna 1,5 cm sirokou, pruhlednou, samolepici folii (jako se dava treba na naraznik u patych dveri). Uvidim jak to bude vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli můžu, doporučím nedělat s autem vůbec nic :bojim, osobně to řeším tak, že pokud to jde, stojím třeba u superhyper dále od vchodu a tím pádem zpravidla sám...,píšu zpravidla, protože se mi stalo vícekrát, že zaparkuju daleko od vchodu osamocený a když se vrátím z nákupu, kolem mě stojí hrozen aut, asi jsou v mém autě někde magnety :), takže omezit pokud možno stání vedle někoho, což lze v dnešní době dost těžko :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
před 10 hodinami, jarokare napsal:

Asi ti odešel čip v klíčku , zkus druhej klíč ...

Kdyby odešel čip auto by nestartovalo, ale normálně nastartuje. A dělá to jenom občas, nepravidelně. Když jsem měl C5ku začalo mi to dělat když byla baterie před smrtí, ale tam to dýl točilo než nastartovala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

uz delsi dobu uvazuji o koupi hasicaku. Jen porad nevim kam ho namontovat, tak aby byl pokud mozno po ruce a co nejmene prekazel. Nedaval jste ho nekdo nekam uz? Napadlo me dat ho zepredu pod sedadlo ridice, ale nevim jak je to tam s uchycenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...