Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 - zkušenosti


MilhausF

Recommended Posts

ano "odmrazovani", klima neklima to je celkem nepodstatené. Podstatné je to, že bych předpokládal, při zapnutém "odmrazovani" celniho skla, ze 90% vzduchu bude foukat na okno a neze to pusti otacky ventilatoru na plno a bude to foukat cca 50% na celni okno a 50% vydechy pod prednimy sedadli, takze lidem vzadu mrznou nohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odmrazování (elektrické) je jen na zadním skle. Vpředu je to spíš odmlžování, protože když nastartuješ, je to zmrzlé (když jsem parkovával venku, tak mi to první fouknutí na tom skle zmrzlo i zevnitř) a současně funí studený průvan vzadu na nohy. Klíma se zapíná proto, že kondenzuje vodu ze vzduchu a odvlhčuje ho (až na to první "vyfouknutí").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me originalni baterka vydrzela 7 let. 2x za rok jsem ji daval nabijet. Odesla behem tydne. Nebylo to tak ze bych najednou nenastartoval. Proste jsem slysel, ze motor "ztezka" naskakuje, takze jsem dopredu vedel co me ceka. Vymenu jsem zvladnul sam na zaklade videa z ytb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...