Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chiptuning - Rada, Ano či ne?


vachalino

Recommended Posts

Zdravím všechny klubisty,

vím, že už to tady asi někdo řešil ale potřebuju poradit, pořád mi v hlavě vrtá \"chip\", mám do toho jít nemám do toho jít...nevím..

Chtěl bych zvýšit výkon, ale nechci aby to bylo na úkor životnosti motoru...

Mám 306 2.0 Hdi, 160 000 tisíc nalítáno, zatím žádné problémy (fuj fuj fuj)...

Prosím tedy všechny názory i rady, popřípadě klady a zápory, no prostě vše co se tohoto týká...

Všem díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: elton

Zkus hledání, je tady toho hafo. Ale jinak chip proč ne.

Vím, že tady jněco určitě bude...

Ale chtěl bych názory konkrétně na tenhle model...

Opravdu mi na tom záleží, potřebuju vědět jestli je to bezpečný atd...

Jinač děkuju za názor:super;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych do toho šel,ale nevim kam..to chce někoho kdo to dá na brzdu,omrkne,nachipuje...a ne žé někam zajedu, vypláznu 7 táců a odjedu s čímsi..a to je docela problém na něco dobrýho narazit aby to nestálo majlant,jinak pokud se to nečipne o moc (do15kw 50nm) tak by to mělo přežít úplně v pohodě snad

[upravil dne 11/5/10 Radek 306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hledej, zjistíš, že 80% firem ti tam nahraje univerzální mapy. Dalších 19% ti to přeměři na brzdě a zbývá 1% těch kteří ví do dělají.

Ti napřed zkotrolují auto, tlaky na válcích vstřikovače, turbo... a pak teprve řeší případné zvýšení výkonu ... firma typu \"...sme Vám to nachipovali, ale máte výkon jako u standardu protože je buď blbá váha vzduchu nebo něco jinýho ...\" je pro mě jen ukázkou neprofesionality a naivity těch, kteří a to zaplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

Tak hledej, zjistíš, že 80% firem ti tam nahraje univerzální mapy. Dalších 19% ti to přeměři na brzdě a zbývá 1% těch kteří ví do dělají.

Ti napřed zkotrolují auto, tlaky na válcích vstřikovače, turbo... a pak teprve řeší případné zvýšení výkonu ... firma typu \"...sme Vám to nachipovali, ale máte výkon jako u standardu protože je buď blbá váha vzduchu nebo něco jinýho ...\" je pro mě jen ukázkou neprofesionality a naivity těch, kteří a to zaplatí.

DObře, chápu jak to myslíš, ale kam teda jít nechat načipovat auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

...na ty jsem zrovna narážel v té ironické poznámce - takže 19% a \"...sme Vám to nachipovali, ale máte výkon jako u standardu protože je buď blbá váha vzduchu nebo něco jinýho ...\" když pohledáš zjistíš, že to není jejich 1. případ ... za mě tedy :bojim

Tak komu tedy věřit..?

Premýělel jsem o pp205 tady z fóra, taky dělá chip...

Tak já fakt nevím...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba do autochip.eu nechoď. Byli mi dost blízko a navíc ceny super. Jenže jsem někde několikrát četl, že to nachipují tak, že nic neudělají. Takže o motor se bát fakt nemusíš, jenom jim zaplatíš za nic.

Dokonce snad chipují jeden motor od VW, který je dle cimbu (v MB) nastaven z výroby na maximum a chipovat se už nedá. Vcelku podezřelé ... navíc u cimbu se mi ceny zdají opravdu vysoké, ale tam bych se kvality asi nebál. Ale dělají jen německý koncern.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...