Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní okno / dveře 407 sw


daja535

Recommended Posts

mám také dotaz zadní okno mě jde otevirat na dalkovém ale přimo na okně ne je to chyba asi ano co ?

mohl by někdo poradit kde muze být vada díky

zrejme spatny mikrospinac

[upravil dne 10/1/12 20:49 od Sportivo2]

myslel jsem si to podle to co uz jsem zde precetl a je tezke ho prohlédnout nebo vymenit diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už delší dobu mi nefungoval mikrospínač na okně 5. dveří a okno šlo otevírat jen přes dálkové ovládání. Začal jsem se pomalu připravovat na to, že to zkusím rozebrat a něco s tím udělat. Ovšem jaké bylo moje překvapení, když jsem včera za okno vzal a normálně ho otevřel.:o Zkoušel jsem to snad 10 krát, auto jsem odemknul, zamknul a pokaždé bez problémů... Možná by to mohlo souviset s tím ochlazením, kdo ví.:myslim Každopádně si to žije vlastním životem.:) Jsem docela zvědavý, jak dlouho to zase bude fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

http://www.gme.cz/mikrospinace-s-konektory-ocky-vodici/mikrospinac-zippy-dw-n2s-00e1-ea018a-z-p630-262/

Tak já si nechal poradit kousek vedle:mrk ,ale je to oprava celkem za 155,-Kč a to je super:roker

Jo jen je třeba nejdřív vyloučit chybu ve vedení.Já jednoduše píchnul jehlou do drátků u spínače. Okno cvaklo bylo jasno:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím všechny kolegy :papa Nejde mi otevírat okno u pátých dveří, vlastně jsem to zjistil nedávno proto, že jsem ho chtěl otevřít a nalepit na ty gumové čudlíky (jakési dorazy po stranách okna) nějakou gumu, neboť okno začlo při přejíždění nerovností lomozit. To vás asi zná povícero,že? :D Okno nejde otvírat ze dveří ani z klíčku.

Jaká je nejčastější příčina této závady, je to ten výše zmiňovaný mikrospínač? No, já sám si to těžko opravím, neboť tomu vůbec nerozumím, budu muset někam do servisu :(.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ke spinaci otevirani okna se dostanes i zvenku, ale nedostanes se na holy kontakty, abys je propojil - konektor je zevnitr pod krytkou - nevim jestli ta jde sundat pri zavrenym okne.

Ale jestli ti nejde otevrit okno ani dalkou, tak to nejspis nebude spinacem. Ja mel chvili spinac odpojeny a dalkou to otevirat slo. Takze moznost c.2 sundat tapec z 5. dveri a zkusit to okno otevrit ruco - nezkousel jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Taky mi nefungovalo tlačítko na okně, ale nakonec jsem zjistil že byl přerušený obvod mezi tlačítkem a vyhřívacími pásky, přímo v prostoru uchycení zámku okna, okno je v tom místě začerněné a pásky procházejí pod vrstvou \"začernění\". Takže jsem propojil přímo kontakt spínače s vyhřívacím páskem kouskem alobalu přilepeným na skle ( později jsem chtěl použít vodivý lak). Vše funguje už asi rok, nejsem elektrikář ale použil jsem selský rozum:D. Propojil jsem dráty zámek a spínač a tak zistil že spínač je dobrý a pak postupoval postupně po páskách a zjišťoval kdy mi to ještě funguje a kdy už ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dobry vecer.  Dnes se mi podarilo zabouchnout sklenene viko kufru a to tak nesikovne ze nejde opet otevrit a nefunguje zadni sterac. Sundal jsem calouneni ale nemam vubec tuseni jakym zpusobem odblokovat ten zamek, servo bezi ale nic se nedeje. Dekuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Z vnitřní strany je plastový kryt, po sundání uvidíš mechaniku stěrače. Stává se, že tam zarezne jedna osička - měl jsem stejný problém. Buď se podaří rozhýbat, nebo nový. Já koupil na vrakáči plně funční. Chce to občas promazat. Jinak aby jsi mechanismus vyndal, musí dolů  stěrač. To bývá problém, jestli je ramínko stěrače originál, půjde dost těžko dolů. Je naražené na takové vícehranné osičce a nejde pořádně zapáčit, aby jsi nerozbil sklo. Ramínko mi nešlo dolů ani náhodou, tak jsem musel použít flexu.Pak je třeba i nové ramínko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Používal jsem to téměř denně, nicméně mi připadá, že problém je v té "návaznosti" motorku v kufru a stěrače na skle, protože i po rozpojení drátů a uzavření skla (tím pádem "natvrdo") stěrač chvíli fungoval, chvíli nefungoval a občas se to zlepšilo, když jsem sklo více přitlačil. Teď už ale asi tři týdny nic a potřeboval bych poradit, jak sundat ten plast v kufru, abych se ke konektoru a tudíž k možnosti otevřít sklo, dostal. Díky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...