Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní okno / dveře 407 sw


daja535

Recommended Posts

mne nefunguje otváranie okna spínačom pri stierači len na DO. Káble sú opticky ok, v dia tiež ok tak ešte premerať ten spínač ale zatiaľ na také veci nieje čas :( aspon Do mi ale funguje. A s tým otvorením súčasne sa mi to už tiež raz stalo.

Odomkol som okno s DO, odistilo sa (odskočilo) ale neotvoril som ho a potiahol som spínač kufra a otvoril sa tiež.

Ale iba raz sa mi to stalo. Inak len pre zaujímavosť... čo stojí ten spínač na okne?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém, ale neřešil jsem to originál dílem. Po zastrčení tenkého šroubováku do škvírky v krytu u stěrače jsem odjistil západku a vysunul horní část krytu, pak jsem cvaknul dráty těsně u starého nefunkčního mikrospínače, odmontoval mechanismus ovládání tlačítka mikrospínače a do vzniklého otvoru vložil a připájel universální mikrospínač asi za 10 Kč. Proti působení vlhkosti jsem na mikrospínač natáhl vulkanizační pásku. Mechanickou pevnost ukotvení mikrospínače jsem zajistil tavnou tyčinkou. Takhle to fachá už přes rok bez sebemenšího náznaku problému - a když něco, tak těch 10 Kč za nový universální mikrospínač obětuji kdykoliv. P.S. práce mi trvala cca 30 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

po niekolkomesacno hladani mechanika (autoelektrikara) ktory by mal chut pustit sa do hladania chyby bez toho, aby tam auto muselo ostat niekolko dni, som si spomenul na davneho znameho...

zastavil som sa u neho, objednal a vcera som tam bol s autom...

premerane vsetko od BSI az po mikrospinac... OK

dia nehlasi ziadnu chybu...

a pred fajrontom sme prisli na to, ze je prepaleny (pravdepodobne uhlikovy) vodic, ktory je zaliaty v tom skle... :(

takze nove okno :( (ceny od 270,-€):bojim

odpojeny biely kabel (vpravo) pod krytom 3. brzdoveho svetla... okno sa samo neotvara, da sa otvorit s DO :roker

teraz uz len zohnat to sklo za rozumnu cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

nevidim to celkom presne ale tie dva hnede su na konektoroch zvlast alebo su na jednom konektore?

urcite je to biely vpravo (ten mam odpojeny - asi pod stalym prudom - otvaralo sa mi okno same - teraz iba na povel s DO) a sapodny lavy (asi hnedy) ked ich mechanik spojil, otvaral sa zamok na okne

bohuzial ja mam prepaleny alebo nejako inac poskodeny kabel v skle :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...