Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Praha a okolí? odjezd v 17-17:30h z pumpy BENZINA na 2km D11


John

Recommended Posts

Tak mě osobně je to naprosto jedno, zda po staré poděbradské nebo po D11 (stejně po dálnici nejraději jezdím 90 :D). Pokud by byl výjezdním bodem třeba Černý Most, tak i tam bych mohl přijet, aby to neprošvihl. Ale řekl bych, že je nutné stanovit čas odjezdu, jinak se tu nedohodneme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojuju se asi taky a jak to tak vypada, tak by se mohli pridat i kluci z Plzne, tusim, ze na 17tku chteli byt v Praze

idealni misto na meeting vidim na spodnim parkovisti u Globusu, nekde v zadnich radach, je preci jen patek... u kfc nebo mekace neni misto, predem zavrhuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak zatím to vypadá na společný odjezd z Prahy :

John

Bohouš

otázka je kde si dáme sraz.

2Bohouš: takže můžes na 17h?nebo později?

proc zase musim byt brzda ja??? A bacha, vezu gril a psa, tak to nemuzu tak palit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Vám do toho kafrat (společného odjezdu se neúčastním), ale nebyla by lepší BENZINA na 2 km D11 ??? Na parkovišti u obchoďáků v pátek odpoledne mi nepřijde zrovna ideální flek k setkání x piškotů spojeném s případnou půlhodinovou čekačkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě nevíme, zda pojedeme po staré nebo po dálnici. Samozřejmě se dá sjet u Jiren. Nevím, jak je to se zaplněným parkovišť, tak často tam nejezdím. Ale snad u Horbachu by být problém neměl, občas jsem tam parkoval a pak jel do centra metrem. To parkoviště tam je velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ pokud by se k nám přidala plzeňská kolona.. tak bych to fakt viděl ideálně na to parkoviště u pumpy BENZINA na tom cca 2km D11.

Takže se tak definitivně dohodnem sraz cca 17-17.30h na 2km D11.

Ještě dotaz kolik plzeňáků máme očekávat?.....

2Scratch : jj jsi brzda... to víme :P já to taky nebudu pálit.. mám starý a pomalý auto :)

[upravil dne 13/5/2010 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...