Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvody


Travizik

Recommended Posts

Rozhoduje aj vek auta nielen Km. Ked mas r.v. 2002 tak tych km mas akosi malo,su skutocne? To vychadza najazdenych 770km za mesiac. Ja jazdim po meste len tak kratke trasy a 1000 km za mesiac urobim ani neviem ako,a to mam 2003/93 000km.Teraz idem menit rozvody. Ja by som na tvojom mieste vymenil tiez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tě tedy musím opravit,opravdu na 1.6HDi je předepsanej interval oněh 240t.Já je ale měnil (stará škola) při 120t,ale to jsem se předem neinformoval (neměl jsem ještě PC) v kolika se to vlastně provádí.Takže další výměna autí čeká ve 300-320t a to už mi nebude říkat pane.Dnes už bych malinko dýl vyčkal a měnil tak v těh 180-200t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj približovák 307 SW 1,6 HDI r.v. 2005 má nabehaných 160 000 km, bral som ho pri 150 000, manuál uvádza výmenu rozvodov medzi 180 až 240 K , jazdím denne, no mám svoje vozítko rád a tak s ním jazdím šetrne.

Rozmýšľam nad tým, že by som do tých rozvodov šiel proi 180 K a dočítal som sa niekde na nete že by to mohlo stáť cca okolo 10 000 Kč, je na tom niečo pravdy ? Budem mať potom s výmenou pokoj ďalších cca 180 000 km ? :myslim alebo máte inú skúsenosť ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určo budeš mít dalších jak říkáš 180t klid.Jinak s tou cenou to záleží kam to dáš.V origo P chtěj cca.5250kč za sadu rozvodů+výměna drážkového řemene 580kč a + práce takže ono to vyjde zhruba na těh 10t.Já jsem si to nechal dělat u jednoho člena naší rodiny a s výměnou rozvodů,provozních kapalin a filtrů něco málo přes 9t. ale to už je pomalu 3 roky nas5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...