Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mlhovky vs. dalkové


zoby

Recommended Posts

dostal jsem se k origoš mlhovkám na 205-ku, ale chtěl bych dálkové. stačí když se dá jenom jiná žárovka, nebo jsou konstrukčně odlišné?

a dá se nějak rozlišit dálkový světlomet od mlhového?

má to žluté sklo ale je bez vroubků-tzv čiré.

pokud z toho nepůjdou dálky, tak budou na prodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi je celkem jasné,

takže teď jde o to, jak poznám jestli jsou dálkové nabo mlhové?

když jsem viděl dálkové a mlhové v tescu, tak dálkové měli čiré sklo a mlhové vlnité (snad se dá pochopit jak to myslím)

a jaký bude mít efekt, když zapojím mlhovky zároveň s dálkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se mlhovky se zapnutim dalkovych vypinaji (mate to taky tak?). Jsou vlnite, bezbarve sklo.

Kdyz je zapojis s dalkama, tak se nekde vysekas. :o Ani jedny ti nebudou k nicemu pak. Potrebujes videt hlavne silnici a ne mlhu, nebo vlocky v urovni hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem dtyrkas

Me se mlhovky se zapnutim dalkovych vypinaji (mate to taky tak?).

Me se predni mlhovky se zapnutim dalkovych svetel nevypinaji (na rozdil od zadni, ktera se vypne). Docela toho vyuzivam, kdyz projizdim v noci usek, kde v prikope cekaji srny a vybihaji pod auta (asi to berou jako ruskou ruletu :o). Mlhovky sviti hodne do strany a tak je srna krasne videt.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ještě na 205 používal dálkové+mlhovky i za mlhy protože sice jsi viděl trochu víc mléka ale mlhovky nasvítily část před autem a dálky rozsvítily patníky a bylo vidět kam vede silnice a to bylo někdy lepší než jet na tlumený.

jinak mlhovky na dálkové nepoužiješ protože ti nic nenasvítí je to proste jiný světlo. mk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZOBY: To co máš jsou dálková.

Mlhovky jsou svisle vroubkované aby světlo rozptylovaly.

Na ty šlutá skla bacha, můj tatík měl svého času žlutý mlhovky na Schade 100 a pak je musel sundat, protože se změnil zákon a ten údajně žlutá skla u přídavných světel (tedy mlhovky, přídavné dálkovky) nepovoluje. Už je to ale několik let zpět a nejsem si jist, jak je to teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz je mlha takova ze potrebujes mlhovky tak se stejne s dalkovima jet neda a musis prepnout na potkavaci. Nesnasim radoby borce co jezdi se zaplejma mlhovkama v noci porad je to fuckt super nekteri to maj nastaveny jako pekne oslnovadlo, no ale hlavne ze vidi oni ze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o to jestli někdo jezdí s dálkovýma v mlze.

jde mi o to jak rozeznat dálkové světlo od mlhového.

a jaký by případně mělo efekt, kdybych měl mlhovku zapojenou jako přídavné dálkové (jako že by zároveň svítily normální dálkové a mlhovky a když zhasnu dálky tak zhasnou i mlhy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem zoby

tady nejde o to jestli někdo jezdí s dálkovýma v mlze.

jde mi o to jak rozeznat dálkové světlo od mlhového.

a jaký by případně mělo efekt, kdybych měl mlhovku zapojenou jako přídavné dálkové (jako že by zároveň svítily normální dálkové a mlhovky a když zhasnu dálky tak zhasnou i mlhy)

Jak poznat dálkové od mlhovek

http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=63

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...