Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřiky 307 HDi


deny.zb

Recommended Posts

Prostě mi to v servise očistili a po ujetí cca 20km tam bylo kolem toho jednoho vstřiku zase trochu nafty.Na jízdu to ale nemá žádný vliv auto jezdi normálně táhne všechno ani spotřea se nezvíšila.Takže se to dá i přetěsnit?Kde se dá sehnat ten repasovanej kus nevíte?Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je nafta kolem vstřiku, může to téct v napojení vstřiku na trubičku k rampě, mě to tamosobně teklo a kolem vstřiku byla nafta, to stačilo kontra dotáhnout a je už tři roky pokoj. Pochybuju, že to teče někde na těle vstřikovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím zda by to stačilo dotáhnot.Skusit se to může.Šlo mi jen o to že po mě chtěli v servise 10tis. za to že mi to vymontují pošlou na otestování a pak že by se tam musel dát repasovanej.Nevíte kde by mi to vyměnili to těsnění?Popřípadě skontrolovali?Už jsem tady četl nějaké odkazy na servis BOSCH kterej se zabývá přímo těmito vstřiky jsem kousek od Ustí nad Labem tak kdynby bylo něco v okolí tak by se mi to hodilo.Díky za reakce a za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrola vstriku 450,- kc bez dph za kus..... takze pokud by ti delaly kontrolu vsech ctyrech a jeste k tomu repas jednoho... tak se dostanou na max 6500 s dph.... takze pokud ti rekly 10tis... .a priutom nechaji zkontrolovat jenom jeden tak je posli do haje a zajed si nekam jinam.. ja to mnel v praze v laboratori.. pokud chces v pondeli zavolam do servisu at mi na ne daji kontakt....

Kazdopadne medena podlozka 25kc.... to je zaklad to vymenit....

To si asi fakt z tebe delaji prdel... s tou cenou :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to podle mě ani neměli rozebrany.Podle mě odělali jen ten kryt motoru.A tam viděli že je to od nafty tak to očistili a jeli to projet a řekli mi že mi teče vstřik.Určitě na tom nic nedělali a tu podložku sto pro neměnili.Jde o to jestli je mám nechat otestovat nebo nechat jen na tom jednom vyměnit tu podložku?Těch 10 jim za to určitě nedám jako už mě to stálo dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První zjisti odkud to doopravdy teče jestli zespod vstřiku nebo na vrchu jak je matka na napojení vstřiku, tam to teklo mě jak jsem psal a stačilo to jen kontra dotáhnout. Podložku si zvládneš vyměnit i sám, stojí pár kaček v pežotu a práce je to na chvilku vstřik drží přes držák jen jedna matka. Povolit, vytáhnout, sundat starou dát novou a vrátit zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...