Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repase náprav - napravy.cz


Lluciano

Recommended Posts

Zdravím.

Nedaří se mi dovolat na uvedené číslo na stránkách a mailová adresa neexistuje (napravy.cz, Strakonice).

Nemáte někdo nějaké informace?

Přiznám se, že do Příbrami se mi nechce, protože repas náprava od nich vydržela 3 roky, což mi přijde zuřivě mááálo... :bacha sice ještě pruží, ale kola jsou do A až hrůza...

napadly mě Žitenice, Hejda, ale to je 160km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenove i kvalitativne vse OK, mrkni na www.autodomin.cz jsou vetsinou schopni udelat to za jeden den

Mel jsem u nich 106tku a naprosta spokojenost, daval jsem za repas napravy + komplet novy zadni bubnovy brzdy, trubky a hadice + tlumice + prace 15 000

[upravil dne 4/5/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jej neuvedomil jsem si kde je Humpolec .. :D ... ale btw myslim ze to je spis 90km ne ze by to byl rozdil kdyz pripadna repase stoji mnoho tisic :D

[upravil dne 6/5/10 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Aktualizace tématu.

Vypadá to na pana Hejdu, přesto - nikdo jste nebyl v poslední době v těch Strakonicích? Telefon, mail, nic....

díky

Chlapi vypadá to že to pan Lexa u nás ve Strakonicích zabalil .... tam kde býval jsou zamčená vrata dílničky. Nicméně dobrá zpráva je, že cca 2 km za Strakonicemi je Citroeno-Peugeoťák na slovo vzatý (pan Brož). Zítra tam jedem s kamarádem s jeho Xarou (stejná náprava jako u 306) a tak s ním dám řeč. Bohužel webovky jsem nenalezl takže jen odkaz na kontakt:

http://www.ccca.cz/zaznam/index.html?id=27

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RichVa

Původně zaslal: Lluciano

Aktualizace tématu.

Vypadá to na pana Hejdu, přesto - nikdo jste nebyl v poslední době v těch Strakonicích? Telefon, mail, nic....

díky

Chlapi vypadá to že to pan Lexa u nás ve Strakonicích zabalil .... tam kde býval jsou zamčená vrata dílničky. Nicméně dobrá zpráva je, že cca 2 km za Strakonicemi je Citroeno-Peugeoťák na slovo vzatý (pan Brož). Zítra tam jedem s kamarádem s jeho Xarou (stejná náprava jako u 306) a tak s ním dám řeč. Bohužel webovky jsem nenalezl takže jen odkaz na kontakt:

http://www.ccca.cz/zaznam/index.html?id=27

Tak jsme tam dnes byli. Zacházení velice slušné, ví o čem mluví. Na dvoře má pod přístřeškem srovnány nádherné kousky veteránů od Citroena (CV2 apod). Ceny za repase náprav má stejné jako byly ve Strakonicích. Pokud výměnou tak do hodiny hotovo.

Protože dělá v podstatě všechno tak jsem mu ukázal moje autí co mu rachtá motor když je studenej - bohužel potvrdil mou doměnku příčiny a v pondělí tam jedu nechat vyměnit tlumič napínací kladky řemene příslušenství včetně samotné kladky). Zároveň s tím i vymění olej takže další reference až pak.

PS: jo ještě telefon na něj: 608 253 960 (je stejný jako na těch webovkách co jsem poslal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzavel

Lluciano: Náprava Ti vydržela 3roky? Směrodatnější je počet Km.

Dneska si pojedu vyzvednout auto k Chodurovi (Ostrava), tak jsem zvědavý jak bude vypadat.

50tis km, cca.

Jinak ještě pruží, jen kola jsou do A. Ale teď téměř nejezdím, takže 6-7tis do repase zatím dávat nebudu.

ad Hejda - číslo mám, díky.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapy..po dlouhý době jsem se sem dostal a vůbec jste mi neudělali radost.. Měl jsem právě jít na repasy k p. Lexovi, Strakonice.. můj mechanik ho doporučil vozil k němu nápravy už nějákou dobu.. a ted zjištuju proč se mu nemůžeme dovolat..:fnuk

Už mám pravý kolo celkem v Áčku a ozývají se z ní příšerný zvuky..

Zítra cestou z Plzně se číhnu za tím panem Brožem jak ste tady doporučovali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RichVa

Původně zaslal: RichVa

Původně zaslal: Lluciano

Aktualizace tématu.

Vypadá to na pana Hejdu, přesto - nikdo jste nebyl v poslední době v těch Strakonicích? Telefon, mail, nic....

díky

.... cca 2 km za Strakonicemi je Citroeno-Peugeoťák na slovo vzatý (pan Brož). Zítra tam jedem s kamarádem s jeho Xarou (stejná náprava jako u 306) a tak s ním dám řeč. Bohužel webovky jsem nenalezl takže jen odkaz na kontakt:

http://www.ccca.cz/zaznam/index.html?id=27

.... a v pondělí tam jedu nechat vyměnit tlumič napínací kladky řemene příslušenství včetně samotné kladky). Zároveň s tím i vymění olej takže další reference až pak.

PS: jo ještě telefon na něj: 608 253 960 (je stejný jako na těch webovkách co jsem poslal

Tak jsem tam dnes byl a samá chvála.

Auto si vzal ráno a odpoledne bylo hotovo.

Za úkol měl vyměnit napínací kladku řemenu příslušenství s tlumičem a vyměnit olej.

S olejem sám navíc vyměnil vzduchovej filtr. Když měl auto na heveru tak si všiml sjetejch brzdovejch destiček .... po telefonátu se mnou je vyměnil při jednej práci taky.

Lehce prohlíd motor (řekl mi kde asi sákne olej) a pojednal o zadní nápravě že se s ní asi brzy setkáme (na pravé straně prý začíná vytékat rez celá postupně \"áčkuje\")

A třešnička na dortu: konečně po dvou výměnách oleje mám zase vynulovanej \"klíček\" (minule ho nedovedli snulovat ani v originál Peugeot servisu)

Mno a co to celé stálo:

měnila se napínací kladka s tlumičem (t.j. 2800 kč+ 2000kč), měnil se olej (dává Valeo 2000), filtr oleje a vzduchu a brzdové destičky (ani jsem se nezeptal jaké tam dal) - celkem si řekl o 8500 kč - což si myslím je slušná cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...