Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 - 1.9 TD or 2.0Hdi ?


Patris406

Recommended Posts

Ale nééé, to já to chápu moc dobře.... to je mi jasný, že jdyž má někdo auto doma, tak se o to stará, když teda mu to auto neni jedno...... a u firmy že se s tim lítá.... to je jasné, že od někoho soukromě to bude lepší.... :cool: Joo, koukám na tu stránku http://auto.marktplaats.nl

a docela vypadaj ty auta zachovale, i ty kolem 1000-1500euro??? Ale taky kdo jak tam jet pro to, a za kolik? :) to já nevim jestli se mnou pojede někdo do holandska pro auto,... ale jak tak koukám, špatné by to určitě nebylo.... vypadá to lépe no než z Čr.... ! A nebo prostě najít něco od známého, přes známeho bo tak... Ale toho je málo no ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Nooo ani těch 40 bych sám ani snad dohromady nedal :D Bych musel vybrat nějakou jinou drčku a co jsem se ptal takhle lidí, bo slyšel, tak jako že auto nic moc :D Dědoušek mi k 18tinám doplatil noo, tak jsme koupili Octávu za 100T ... Tak to už se nechá :cool: Tak snad bude jezdit a držet dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...