Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

605 thread


Fusion

Recommended Posts

To: rimmer - ze zrovna ty ses ozval ale dneska sem jel 400km a vsecko ok..az na ty kokoty co se pohybujou po dalnici, ktere bych strilel, jinak OK..zajimave, ze ten \"kokot\" dycky jede v necem z koncernu VW nejcasteji kokotarna nebo pasak....

To bylo na mne? Ja nemam problema

:bojim , motorek prede jako kocicka, vlastne mam problemecek, budu muset prezouvat gumy na zimu :papa

mam jedny zimni na kterych se da odjet jedna zima, je zajem? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No, přemejšlim, že bych zimní neměnil vůbec. Stejně v zimě jezdim jen po Praze a v těch kolonách a semaforech stejně nepojedu tak, abych zimní potřeboval.

Mimo to...ty moje jsou nějaký divný, jedno z nich má nějakou bouli, tak se to auto kinklá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nexcem prudit alebo daco take , ale strasne sa mi paci pristup \" ved aj tak ich nebudem potrebovat \". a ked sa daco stane uz je neskoro.

ja som za prezutie na zimnyx aj v meste.

paradoxom je u nas v kosiciax ze letnaci( ti co maju letne gumy) zvicajne vytahuju auta v najhorsom pocasi cez zimu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rimmer: :D:D:D

to tomyka: Jo, mas pravdu. Pokud se jedna o lidi, kteri si nechaj letni gumy a pak to neberou v uvahu pri jizde.

Ja jsem vzdycky na zimu prezouval. Ale tady v Praze je snih na silnicich fakt vyjimecne. Maximalne par hodin (minut). nez to silnicari odklidi. Zjistil jsem, ze je fakt nevyuziju. Samozrejme chapu, ze nejde jen o snih, ale jak jsem rikal - v Praze nejezdim tak rychle, aby mi to mohlo nekde uklouznout. A hlavne s tim, ze mam letni pocitam.

No jeste to promyslim...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to, ze jsme vas predbehli v prispevcich spis tim, ze porad nekde litate po servisech, opravujete a na pokec na foru nemate cas :D :D :D ....

Ne panove, nechtel jsem se vas dotknout ani vasich milacku, byl to jen vtip ;):D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...