Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor krásně naskočí začne škytat a chcípne...


luky106rolandgaros

Recommended Posts

závada..nastartuju motor naskočí běží cca 4 vteřiny uplně ok a pak začne škytat škubat až chcípne ikdyž přidám plyn ten to spíš urychlí.....jinak to začalo asi před 14dněma kdy to ve vysokejch otáčkách občas škublo a při nískejch taky při plinulej jízdě to bylo ok.... akorát mi přišlo že auto stratilo tah uplně hlavně vtěch vysokejch jen to šlo do otáček a nejelo to.... jinak cívka je Ok jiskru to hází uplně super benzín jde do vstřikovací lišty.. teče uplně proudem čerpedlo běží nepřidírá se nic.... nepad mě map senzor.... jinak nevím neco ne klapce? lamda? díky za rady

jinak svíce a kebely jsem měnil včera..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak byl přeskočenej rozvodák o 2 zuby ale nechápu jak...vše bylo napnuté...tak jsem dal novej... tak tet auto běží na volnoběch a při plinulém zrychlování .když to sešlápnu tak jse to dusí v tahu... pumpa je nová a vsřtiky stříkaly fest....... nevíte někdo k čemu je podtlakovej ventil na vstřikovací liště to tlakuje lištu? nebo vyrovnává tlak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...