Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

Konečně jsem se dostal k výměně tlumicu, prachovek a dorazu.  

Nové i komplet horní uložení. Vlevo zarezle ložisko,  asi taky proto, že bylo dáno obráceně. :roll

nové mám i silenbloky ramen a čep na rameni. Nebylo to nutné, ale když už to bylo venku. 

také nová příruba na motoru na okruhu chlazení, už se neztrácí voda. 

A prezuto na zimní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Další servis: repas brzdicu a výměna zadnich desticek... vydržely půl roku, za to mohou brzdice.

Takže letos to byl slušný servis: rozvody, všechny tlumiče včetně uložení a prachovek, uložení přední a zadní nápravy, vyfuk, příruba vody, zadní brzdy, brzdice, geometrie. A taky lakování po nehodě. 

Nyní by se hodilo období bez investic. 😄 Už máme 470 000 Km, může přijít cokoliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Už bylo na čase pořešit volant. 

Kožený potah vydržel 200 000 km bez údržby a kolikrát i špinavé ruce. 

Koupil jsem ten samý, už to nebylo 560 Kč, ale 800 Kč (všechno se zdražuje). Za hodinu nově pošito. Pokud vydrží dalších 200 000 km, budu spokojen. 

20200915_172907.jpg

20200915_172916.jpg

20200915_172923.jpg

20200915_172929.jpg

20200915_175057.jpg

20200915_184534.jpg

20200915_184547.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tady u nás jedna paní čalounice dělá volanty za cca 700,-. A dělá to fakt pěkně, nejde to poznat od originálu. Pokud čalouní volant, který původně čalouněný nebyl, tak zařízne místa, kde je airbag tak, aby pěkně pasoval.Dělá i alcantaru, i barevný proužek. Nechce teda dělat  barevnou nití, na to se nechá fakt dlouho ukecávat, prý je to více práce.

Takové ty samodomo mi oproti tomu přijdou jako vyhozené peníze a hlavně se mi to moc nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nechaval taky u autocalounice v jedny vsi u nas u Pribrami na moji 406 potahovat osoupanej volant z coupe.

Chtela  teda litr, ale vysledek taky jako origo. Ja osobne bych ten tlustej volant nechtel, ale jestli ti to vyhovuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Kufrovy dveře zachránit nejdou, budou strikane už po čtvrté. A výměnu řešit nechci. Jenom to dělám hezké před STK. 

A na tom predku se loupe lak, tak to taky trochu upravím.  

Už je to staré auto a bůhví, jak dlouho tu s námi ještě bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MilanF1 changed the title to P306 HDi - MilanF1 - 498 tkm - lak před STK

Aspoň to umyl, já si pamatuju první přípravu na STK u SÚS přivezlo se sto kilo oranžády sto kilo černý, koupily se dvě stříkací pistole dva metráky vazelíny a dvě pláštěnky a verky jak byli po zimě se oplácali vazelínou tam kde se barva neměla dostat a strkali to na dílnu kde jsem to obešel s pistolí a polil to novou vrstvou barvy kde bylo bláto tak dostalo barvu i bláto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...