Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

Je to kůže a zespod něco měkkého, kdyžtak najdu etiketu. Drží se to velmi dobře, neklouže. Navíc je to měkké na omak, velmi příjemné.

Volant je tlustější, ale mě to vyhovuje.

PS: Dneska koupeno v Auto Kelly, snad na všech pobočkách to mají skladem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo je na mě dost tenkej, tohle je naprosto v pohodě.

Ano, je trochu nakřivo, jelikož jsem začal na jedné straně a jak jsem ho rovnal k ramenům volantu, došlo k posunutí, půlku volantu jsem ale rozšívat nechtěl ... Kdybych měl tříramenný, tak to vůbec nepoznáte. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Doufám, že sem nevleze agressor, to by byla jeho smrt ...:D

Po srazu v Kněžnici jsem dotankoval (po 800 km) a spotřeba 5,3 ... však já to před Kněžnicí a v pátek okolo Jičína honil jako nadmutou kozu.

Ale včera jsme byli v Plzni - mccolor potvrdí - a dneska v Hradci, nedalo mi to, dotankuji do plné (stejný stojan, opět na druhé cvaknutí povytáhnuté pistole) a jen 28,34 litru na 660 km. To je 4,3 litru / 100 km :o. Ale nějak tomu nevěřím ... avšak dálnici jsem jel pana klobouka, takže je to fakt možné. :myslim

[upravil dne 28/8/13 16:26 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska tankoval přesně na 1000 ujetých km 67, 67 l bratru za 2700,- Kč. Spotřeba 6,7 mi při mém stylu jízdy (dálnice mezi 140 - 150, mimo jak situace dovolí ani 120 nebývá problém a ve městě 50 na trojku s tím, že při rozjezdu na křižovatkách bývám spíš svižný než brzda) přišla velice sympatická - normálně mívám tak 7,5 (že by to udělala \"lepší\" nafta?)

[upravil dne 28/8/2013 16:32 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I nafta může hrát roli, já poslední dobou beru na EuroOilu, tedy bez biosložky a přidávám VIF.

Já tedka tu dálnici měl při 90 km/h ... pak tu spotřebu musím mít fakt nízkou, ale 4,3 jsem nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že sem nevleze agressor, to by byla jeho smrt ...:D

Po srazu v Kněžnici jsem dotankoval (po 800 km) a spotřeba 5,3 ... však já to před Kněžnicí a v pátek okolo Jičína honil jako nadmutou kozu.

Ale včera jsme byli v Plzni - mccolor potvrdí - a dneska v Hradci, nedalo mi to, dotankuji do plné (stejný stojan, opět na druhé cvaknutí povytáhnuté pistole) a jen 28,34 litru na 660 km. To je 4,3 litru / 100 km :o. Ale nějak tomu nevěřím ... avšak dálnici jsem jel pana klobouka, takže je to fakt možné. :myslim

[upravil dne 28/8/13 16:26 od MilanF1]

Když jsem měl nově 407 tak jsem jezdil ze 4,7 ale už bych to nechtěl opakovat. A dálnice v 90ti ? No to bych ale z Ostravy jezdil 5 hodin... a vylezl bych totálně zhnusenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90 na dálnici ? To je totální zvrácenost, kterou bych se styděl kdekoliv zveřejnit... :D Asi bych musel mít poruchu na motoru, abych se \"zdržoval\" touhle rychlostí a jel na spotřebu.... :bojim:D

Edit: upřímně....myslím si, že jet 90 na dálnici je poměrně dost nebezpečný... když vezmu v potaz, že normální řidiči jezdí 130+ a nepočítají s někým, kdo si pojede 90 na spotřebu... :papa

[upravil dne 28/8/13 18:10 od Tom_206]

[upravil dne 28/8/13 18:10 od Tom_206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nepospíchám a nejedu tak daleko, je na tachecu 90-100 ... stejně člověk moc času rychlejší jízdou neušetří. To ale neplatí o delší trase. Z Ostravy bych tohle nemohl. Bylo by tam furt 130-140. :roker

Běžně je pro mě dálnice okrska bez obcí :D

PS: Já jsem zvyklý neustále koukat do zrcátek, pokud by to situace vyžadovala, zrychlím. Problém s tím nemám. Občas předjíždím maníky třeba ve Felicii, kteří jedou cca 70 km/h, to mi hlava fakt nebere ...

[upravil dne 28/8/13 18:15 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel občas potkám tyhle ,,typy\" lidí co jezdí 90km/h po dálnici a jsem rád že je jen vidím na chvíli a nemusím se s nima zaobírat delší dobu...Spíš mi vadí když tyhle ,,rychlíci\" se rozhodnou předjíždět nákladák atd. a nacpou se do rychlýho pruhu a začnou zrychlovat z týhle velké rychlosti atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to by pomohlo ...... jinak mam pocit, ze pri 90 nadela clovek potencialne vic skody nez kdyby jel 140, tedy tesne nad limit :roll .... kdyz pojedes po okresce kde je 90 a plna cara rychlosti 60, urcite Te taky kazdy ridic bude milovat :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...