Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

já to měl na celé odpoledne. :D

Nejdříve najít, kde v pojistkovce je proud až po klíčku. A když jsem na to přišel, tak jsem řešil, jak to zapojit. Musel jsem dokonce kaslík, kde jsou pojistky pod kapotou, vyndat (i baterka musel ven). Druhý kábl jsem natáhl od parkovačky (tam to bylo pokus/omyl, co je plus a minus). Mám to bez jakéhokoli relátka.

Předem jsem si vše připravil (spájel kabely, byly bez konektorů - levná sada z aukra). Vedle chladiče jsem světla spustil dolů na zem. Vytáhl jsem to před mřížku a přichytil (světla jsem protáhl skrz mřížku, protože je prasklá - jinak bych musel stříhat kabely).

Nárazník opravdu dolů nešel. Kdybych ho sundal, tak bych určitě kabel natáhl lépe, ale proč si přidělávat práci.

Zítra kdyžtak nafotím bez blesku (ta moje fotka je sice večer, ale s bleskem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Díky za kladné ohlasy. Až si s autem zajedu na dvůr, tak udělám foto ve tmě, zda bude žlutý kužel vidět :myslim

Žárovky stály 314 Kč včetně pošty (dobírkou, jinak to nešlo :() Jenom jsem na ně čekal 14 dní - nebyly skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to klasické halogeny, jenom jsou žluté (jako bývají modré :myslim). Jsou odtud http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-zarovky/halogenove-zarovky-do-prednich-svetlometu/autostyle-zarovky-gold-vision-12v-patice-h1-55w-z-s89647922 ... nikde na české webu jsem je neviděl. Teplota je 3000 K.

V tomto tématu jsme to hodně řešili, včetně žlutých do potkávaček.

[upravil dne 26/1/11 19:09 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem s tím moc nejel, za nynější podmínek (neprší, vlhká silnice) to svítí podobně jako bílé žárovky. V potkávačkách mám obyčejný H7 NARVA. Žlutý do potkávaček zkoušel ONI, ale nebyl spokojen (krom mlhy), ve tmě bylo lepší studenější světlo (navíc žlutou můžeš mít jenom v mlhovkách).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil loketní opěrku, a to z AK, jenom jsem na ní čekal 10 dní (výprodejová, ale stejně jsem dostal slevu - 18%) - stála 322 Kč. Bohužel mám bederní štelování sedaček, jinak by tam zapadla.

post-15148-14109615274161_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw to jsem se Te ani nezeptal kdyz jsme se videli ... Proc mas u spolujezdce potah a u ridice ne ? :) Jinak operka moc pekna.. jsem zkousel vyndat ten plastovej tunel jak jsi mi radil a nejde mi to :( Jsem asi koupil nejaky smuckovy torx klice nebo nevim proste to tam pasuje ale neotocim to akorat to ty srouby zacne zvejkat :grr:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potah není protože jsem zkoumal, proč mi nejde výhřev, ale pak začlo mrznout a ještě jsem potah nenandal ... v takovéhle zimě se mi do toho nechce.

Jinak já jsem opěrku ani nešrouboval, prostě jsme ji vrazil mezi sedačky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil loketní opěrku, a to z AK, jenom jsem na ní čekal 10 dní (výprodejová, ale stejně jsem dostal slevu - 18%) - stála 322 Kč. Bohužel mám bederní štelování sedaček, jinak by tam zapadla.

ty plast. kolečka na štelování vycvakni a zasun ji až dozadu, taky jsem to tak udělal, líp se pak zatahuje ručka teda aspon u mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...