Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

No tak je to pracovní kočár. Do kterýho se neleze ve fraku ale v montérkách. Kdyby někdo viděl občas mojí 807 tak řekne jen to známé kovářovic kobyla chodí vždycky bosa. Ale zas jako nato že to je pracovní kočár tak má péči jakou nemá leckteré auto do kterého se fakt v tom fraku leze. Nedávno jsem tu měl Supa (škoda superb) velmi to oblíbené auto taxikářů a jezdící jako hoteloví taxik lidi v jakým bordelu bylo celý auto desky na přední nápravě na plech na zadku nebrzdila ručka nesvítila polovina žárovek fakt jsem takhle zanedbaný auto dlouho neviděl ale ve vnitřku načančaný aby si paničky neumazali své spanilé prdele přesně podle toho navrch huj a vespod fuj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bordel příšernej no ale tak jestli je to fakt "pracant" .... Tu loketku Ti zpětně závidím já jí do 306 nedokázal sehnat a dneska už je to jedno, auto je od srpna 2018 fuč... 😪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dneska jak jsem byl v Pce na vrakáči pro nárazník, tak ta 306ka vypadala jako udržovaný auto. Je pravda, že zadní sedačky byly sklopený. Ale ve předu pořádek. Asi tam nebylo dlouho a jak prohlásil kámoš, tvl. to je v lepším stavu jak ta moje. Má ji taky pracovní, dělá lesáka. Bylo to HDI a fakt pěkný. Škoda takovýho auta, jestli jel motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Trochu to odlehčíme. Kola až později. 

Dneska konečně výměna brzd, už to říkám od podzimu... ale roku 2017. 😄

Najeto na nich 120 tkm. A opravdu bylo na čase, když člověk slyší pískání, je to jasný. Kotouče nejsou opotrebene, ale měly hloubkovou korozi. 

IMG-20190404-WA0021.jpeg

IMG-20190404-WA0024.jpeg

IMG-20190404-WA0030.jpeg

IMG-20190404-WA0048.jpeg

IMG-20190404-WA0026.jpeg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...