Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

winco: to je jasné, že s klimou se jede mnohem lépe. Včera jsme jeli do Jičína (táta tam v Citroënu koupil Berlingo) a bylo okolo 26°C a ta klima by se v tu chvíli hodila, ale vydrželi jsme to. Hlavně si člověk musí dávat pozor na to, jak parkuje, nikdy ne čumákem proti slunci, to ani klima ten volant tak rychle neuchladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Trošku oživím svoje vlákno. Foto nové nemám, ne že bych nemohl nafotit, ale auto je špinavé a chlubit se tím nechci. Mýt to také nechci, stačí krátká jízda je to zase špinavé ... Co se týče výše zmiňovaného bouchání, tak to přetrvává, ačkoli jsem vyměnil silentbloky a tyčky stabilizátoru (zadní silentbloky byly na kaši) a čep řízení. Kovové klepání přetrvává, asi to bude někde na řízení, jak psal godzila. Asi se na to už vyfláknu ...

Auto už má na svém kontě čtvrt mega, foto samozřejmě nemám :D. Ale mám videjko, jelikož pořád mi hlavou lítají myšlenky, zda je motor OK při tolika km.

Jakýkoli komentář je vítán (samozřejmě foták zkrasluje zvuk)

PS: motor nebyl studený, ale ani neměl provozní teplotu. Můj odhad asi 50°C.

Jenom připravuji jednu novinku, a to denní svícení, snad to doma zapojím :D, čekám netrpělivě na poštáka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je poslední věc, kterou jsem na rameni neměnil. Kdyžtak poslední investice bude do toho čepu, je to tukání někdy i docela \"rychlé\" Během sekundy klidně 3x (v závislosti na povrchu). Ale stačí i nerovnost na levé straně, aby se to ozvalo zprava! Asi jak se celý auto zhoupne doleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně snad nic ... silentbloky i tyčky jsem dělal na obou stranách. Všechno Starline, jinak bych se nedoplatil. A stejně tím to nebylo :D

Přední silentbloky vůbec nešly ven, byly přirezlé (asi originál) - na pohled jim nic nebylo. Abychom je vyndali, museli jsme na silentblok navařit kousek materiálu, abychom měli do čeho praštit :D

A zapomněl jsem uvést, že mám nový olej v převodovce a nové lanovody (starý byly totálně v háji, ač jedna strana trochu brzdila).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno od straline ty si hustej :D je fakt ze je to levny ale ja bych si to na auto nedal :D ja mam tycky stabu od Moogu. Jinak me ceka poloosa vymena, zadni, brzdy a lanovody, komplet cepy, tyck stabu na zadku :D a mozna zadni ramena :D. Setrim kde se da abych na to mel prachy a auto zase v cajku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno Starline nemám, jenom ty silentbloky a tyčky. Plastová tyčka MOOG by mě vyšla asi na 700 Kč, Starline byl asi za 250 Kč.

Uvažuji ještě o předních kotoučích, protože už něco mají za sebou, ale Starline tam určitě nepůjde, nejlépe ATE :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...